Naprotechnologia

0

 

mgr BEATA SKALSKA Instruktor Modelu Creighton FCPI                                               w Ośrodku Troski o Płodność BETANIA przy Rycerskim i Szpitalnym Bractwie św. Łazarza z Jerozolimy, Stowarzyszenie Katolickie, ul. Słowackiego 85,                37-700 Przemyśl,

 serdecznie zaprasza na wykład wprowadzający do Modelu Creighton oraz NaProTECHNOLOGY dnia

20  maja  2017 o godz. 10:00

Proszę o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie chęci uczestnictwa, tel. 665145514  lub mailowo beaskalska@wp.pl lub u Ks. Jana Bielca

Możliwe jest także ustalenie innego terminu. Spotkanie jest bezpłatne                             i niezobowiązujące do dalszego uczestnictwa.

Model Creighton CrMS jest narzędziem diagnostycznym w NaProTECHNOLOGY®                             (Natural Procreative Technology – Wsparcie Naturalnej Rozrodczości), jest to nowa gałąź medycyny w zakresie zdrowia reprodukcyjnego ukierunkowana na dobrą diagnostykę             i skuteczne leczenie. Korzysta ona z najnowszych osiągnięć ginekologii, chirurgii, endokrynologii – to jednym słowem dobra medycyna. Jej twórcą jest prof. Thomas Hilgers               z Omaha w stanie Nebraska w USA.

NaProTECHNOLOGY® to propozycja dla wszystkich kobiet od okresu dojrzewania, aż po menopauzę. Metoda ta służy nie tylko możliwie najłatwiejszemu poczęciu dziecka, ale stanowi też profilaktykę zdrowotną. Może być stosowana przez kobiety nieplanujące poczęcia dziecka. To system wczesnego ostrzegania przed problemami zdrowotnymi. CrMS polega na wystandaryzowanych obserwacjach i zapisywaniu na karcie obserwacji biologicznych markerów, które są kluczowe dla zdrowia i płodności kobiety. Te „biomarkery” są wyznacznikami czasu płodności i niepłodności. Dzięki temu system może być stosowany zarówno w celu uzyskania poczęcia, jak i odkładania poczęcia w czasie. Biomarkery mogą również sygnalizować nieprawidłowości występujące w cyklu. CrMS pozwala kobiecie doskonale poznać tajniki jej cyklu miesiączkowego.                                                                           Kontakt z NaProTECHNOLOGY® rozpoczyna się od spotkania z instruktorem Modelu Creighton.  

Ośrodeki Troski o Płodnośc BETANIA  w Przemyślu współpracuje z dr Maciejem Barczentewiczem NFPMC Natural Family Planning Medical Consultant , ginekologiem, położnikiem, Przychodnia Specjalistyczna „Macierzyństwo i Życie” ul. Częstochowska10/39 w Lublinie.

 

Pierwsze spotkanie jest to tzw. sesja wprowadzająca, na której przedstawiana jest prezentacja multimedialna dotycząca podstaw Modelu Creighton i sposobu wykonywania obserwacji. Właściwe nauczanie odbywa się w trakcie indywidualnych spotkań                                   z instruktorem.

Więcej informacji na stronie:  www.creightonmodel.plwww.naprotechnology.pl                             oraz o konferencji naukowej w Przemyślu.    Konferencja w Przemyślu z dr Darią Mikułą-Wesołowską, dr Maciejem Barczentewiczem oraz innymi gośćmi. http://przemyska.pl/2016/11/09/gdy-rodzina-bardzo-pragnie-dziecka

 

Zapraszam :

Beata Skalska

Możliwość komentowania jest wyłączona.