Ogłoszenia 2 lipca 2017

0

Ogłoszenia 2 lipca 2017

1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Wiejskiej. Msza św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona – 10.10.2017. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. B. Prusa i Debrzy.
2. Dziękuję Rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza 3300 zł – zakupiono za tę kwotę ornaty do kościoła.
3. Wyrażam słowa wdzięczności za modlitwy, wsparcie i pomoc materialną poczynań naszej parafii.Za tydzień składka na Kościół.
4. Wyrażam wdzięczność za przygotowanie sobotniego spotkania Rad Parafialnych i za uczestnictwo.
5. Przez okres wakacji do 27 sierpnia nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 16.00.
6. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę ta odbędzie się w terminie dotychczasowym, tj. w dniach 4-15 lipca 2017r. Zapisu u ks. Pawła.
7. Rozpoczynamy okres wakacyjny a wraz z nim powrót „aktywnych wtorków” dla dzieci. Zapraszamy w każdy wtorek lipca od godz. 15.30 do Kawiarenki „Papa Cafe”. W programie: warsztaty taneczne, gry i zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne, wspólne ognisko i wiele innych atrakcji.
8. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych z najświętszym Sakramentem.
9. W zakrystii lub w kawiarence można nabyć książki Ks. Abpa Mieczysława Mokrzyckiego. Cały dochód przeznaczony jest na Seminarium Duchowne we Lwowie.
10. Można nabyć Album z pobytu św. Jana Pawła II w Krośnie z filmem DVD Msza św. Papieska z 10.06.1997 r. i Uroczystego Poświecenia naszego kościoła, jak również.
11. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
12. W sobotę wspominamy św. Jana z Dukli, patrona Archidiecezji i naszej Parafii.
13. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę piesza do Sanktuarium św. Jana w Dukli. Wyjście z pod naszego kościoła 9 lipca 2017 o godzinie 5.20 .Po uroczystościach w Dukli powrót autokarem na parking pod kościół.
14. Za tydzień składka na Kościół.

Możliwość komentowania jest wyłączona.