Ogłoszenia 9 lipca 2017

0

Ogłoszenia 9 lipca  2017
1.    Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Debrzy i B. Prusa .Msza św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona – 17.10.2017. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Nad Badoniem i Reymonta.
2.    Dziś składka na Kościół.
3.    Przez okres wakacji do 27 sierpnia nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 16.00.
4.    Rozpoczynamy okres wakacyjny a wraz z nim powrót „aktywnych wtorków” dla dzieci. Zapraszamy w każdy wtorek lipca od godz. 15.30 do Kawiarenki „Papa Cafe”. W programie: warsztaty taneczne, gry i zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne, wspólne ognisko i wiele innych atrakcji.
5.    13 lipca Nabożeństwo Fatimskie. Kazanie głosił będzie ks. Jan Smoła proboszcz z Przysietnicy. Po Mszy wieczornej procesja różańcowa. 
6.    W zakrystii lub w kawiarence można nabyć książki Ks. Abpa Mieczysława Mokrzyckiego. Cały dochód przeznaczony jest na Seminarium Duchowne we Lwowie. 
7.    Można nabyć Album z pobytu św. Jana Pawła II w Krośnie z filmem DVD Msza św. Papieska z 10.06.1997 r. i Uroczystego Poświecenia naszego kościoła, jak również. W kawiarence można nabyć płyty z konferencjami ks. Michała Olszewskiego i Marcina Zielińskiego. Także można nabyć płytę DVD z mszą św. z okazji XX rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w naszym Sanktuarium transmitowaną przez Telewizję Trwam. 
8.    W sobotę o godz. 15.50 spotkanie w kościele Rodziny Szkaplerznej i Bractwa Szkaplerznego. 
9.    Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje Rodzinne Wakacje  z Bogiem w Lipniku koło Kańczugi w dniach 15-21. 08. Więcej informacji pod nr tel. 667 657 364, lub na stronie internetowej Stowarzyszenia. Zapraszamy.
10.    Zapraszamy w każdy wtorek lipca od godz. 15.30 do Kawiarenki „Papa Cafe”. W programie: warsztaty taneczne, gry i zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne, wspólne ognisko i wiele innych atrakcji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.