Ogłoszenia 20 sierpnia 2017

0

Ogłoszenia 20 sierpnia  2017
1.    Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Bieszczadzka numery parzyste .Msza św. w intencji ofiarodawców, a także za wszystkich zmarłych z tej ulicy będzie odprawiona 22.11.2017. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Lwowska i Piastowska domy prywatne 
2.    Za tydzień będzie Msza św. w niedzielę o godz. 16.00.
3.    Mamy świadomość, że jesteśmy w DOMU BOŻYM. Obowiązuje nas godny ubiór. Uszanuj powagę świętego miejsca. Zakryj ramiona, dekolt i plecy. Nie żuj gumy, wyłącz telefon. 
4.    Zbiórka na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic. W nawiązaniu do apelu Przewodniczącego KEP oraz akcji prowadzonej przez Caritas, w niedzielę, 27 sierpnia br. w Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską. Burze i nawałnice, które przeszły 11 sierpnia 2017 r. nad Polską, okazały się tragiczne w skutkach: ofiary śmiertelne, wielu rannych, pozrywane dachy, zniszczone domostwa i budynki użyteczności publicznej, zerwane sieci energetyczne. Skala strat jest ogromna i trudna do oszacowania. Apelujemy o ofiarność i solidarność z Rodakami, którzy najbardziej ucierpieli w ostatnich wydarzeniach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.