Ogłoszenia 10 września 2017

0

Ogłoszenia  10 września 2017

 1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Piastowska 62. Msza św. w intencji ofiarodawców, a także za wszystkich zmarłych z tej ulicy będzie odprawiona 22.11.2017. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Piastowska nr 60. Dziękuję mieszkańcom Suchodołu i za ofiarę złożoną na potrzeby parafialne z racji dożynek.
 2. Dziś składka na Kościół.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów.
 4. Chrystus zaprasza na codzienna adorację od godziny 15.00.
 5. 13 września zapraszamy na Mszę św. wieczorną na której będzie głoszone Orędzie Fatimskie i nabożeństw różańcowe wokół naszej świątyni.
 6. 16 września na Mszy św. o godz. 17.30 odbędzie się błogosławieństwo nowych par animatorskich Domowego Kościoła. Animatorzy otrzymają zapalone świece na nowy rok pracy. Zaprasza Para Rejonowa.
 7. W sobotę, 16 września o godz. 10.00 odbędzie się pierwsza po wakacjach próba Dziecięcego Zespołu Wokalnego "Wesołe Nutki" działającego przy naszej parafii. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do wzięcia udziału w tych zajęciach."
 8. Podpisy za ustawą ochraniająca życie ludzkie od poczęcia na stoliku w środku kościoła.
 9. 17 września o godz. 12.00 Msza św. z Bazylice Kolegiackiej Fara Msza św. w intencji Sybiraków i Ojczyzny.
 10. Spotkania grupy AA – w każdą sobotę miesiąca o godz. 19.00. W Parafii pw. św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie. Pierwsza sobota  każdego miesiąca dla zainteresowanych jest: MITING OTWARTY.
 11. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzinw Jarosławiu Kolegiacie w sobota, 30 września 2017 r. Zapisy w zakrystii.
 12. „Bracia Kapucyni zapraszają w czwartek 14 września w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego do udziału w tradycyjnej Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta, która rozpocznie się o godz. 19.30 na placu przed Kościołem Kapucynów i przejdzie pod pomnik św. Jana Pawła II".
 13.  

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.