Ogłoszenia duszpasterskie 5 listopada 2017

0

Ogłoszenia 5 listopada 2017
1.    Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Batorego nr 5. Msza św. w intencji ofiarodawców, a także za wszystkich zmarłych z tego bloku będzie odprawiona 14.02.2018 r. o godz. 17.30. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Batorego nr 7. 
2.    Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. 
3.    Za tydzień składka na Kościół. 
4.    Chrystus zaprasza na codzienna adorację od godziny 15.00.
5.    We wtorek Po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów z ks. Piotrem. 
6.    Trwa VII Podkarpackie Forum Charyzmatyczne dziękujemy z serca za modlitwy, ofiary i pomoc w przeprowadzeniu tego dzieła ewangelizacyjnego. Dziękujemy Bogu, św. Janowi Pawłowi II i ludziom wielkiego serca za wszelkie wsparcie, niech Bóg hojnie wynagrodzi.  
7.    Spotkanie Bractwa i Rodziny Szkaplerznej w najbliższą sobotę 11.11.2107 r. o godz. 15.30 w naszym Sanktuarium św. Jana Pawła II.
8.    W dniu 12 XI br. uczniowie I Liceum w Krośnie będą zbierać podpisy pod petycją nazwania nowo wybudowanej drogi w dzielnicy Guzikówka (łącznik ulicy Żwirki i Wigury a ul. Stefana Batorego), imieniem Adama Ostaszewskiego. 
9.    Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada /sobota/ w Bazylice Kolegiackiej Fara w Krośnie zostanie odprawiona uroczysta Msza święta przez księży z krośnieńskich Parafii w intencji Odrodzonej Rzeczypospolitej polskiej. Po Mszy św. nastąpi przemarsz i złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego na krośnieńskim Rynku. W uroczystościach udział weźmie kampania honorowa Strzelców Podhalańskich, harcerze oraz Miejska Górnicza Orkiestra Dęta. 
10.    Bezpłatne badania  w zakresie profilaktyki chorób układu krążenia w wieku 30 lat i więcej, zameldowanych w Krośnie. Więcej informacji w gablocie przy kościele.
 

Możliwość komentowania jest wyłączona.