Ogłoszenia 04.02.2018 r.

0

Ogłoszenia 04.02.2018 r.

 

 1. Zapraszamy wszystkich chętnych (zarówno dzieci jak i dorosłych) do kółka szachowego w każdy wtorek o godz. 17.00 do "Papa Cafe"
 2. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Kisielewskiego nr 5. Msza św. za Ofiarodawców będzie odprawiona 20.04.2018. Proszę o przygotowanie liturgii na następną niedzielę mieszkańców ul. Kisielewskiego nr 8.
 3. W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty.
 4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
 5. Dziękuję za wsparcie naszych działań remontowo – budowlanych przy Sanktuarium. Za tydzień składka na Kościół. Pragnę poinformować, że podjęto decyzje odnośnie wymiany powierzchni na bocznych schodach. Praca ma być wykonana do końca maja.
 6. Spotkanie Rodziny Szkaplerznej i Rodziny Szkaplerznej w najbliższą sobotę 10 lutego od godz. 15.30.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 17.00.
 8. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.
 10. W sobotę Godzinki do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 17.00
 11. W tygodniu codziennie o 15.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU z możliwością skorzystaniaz sakramentu pokuty.
 12. "Młodzież z naszej parafii wraz z ks. Wiesławem zaprasza wszystkie dzieci oraz młodzież na Adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę (tj. 10 lutego) po Mszy Świętej wieczornej. Będziemy adorować Pana Jezusa w ciszy, ale również śpiewem, modlitwą, rozważaniami. Zapraszamy również wszystkich starszych parafian. Poświęćmy ten czas na wspólne przebywanie z Bogiem."
 13. W najbliższą środę po mszy św. wieczornej ok. 18.00 w dolnym kościele wyświetlimy film: „JAKO W NEIBIE, TAK I W KOMAŃCZY”. HISTORIA INTERNOWANIA Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Komańczy autorstwa Bogdana Miszczaka, w reżyserii Macieja Wójcika. Po filmie można będzie sobie nabyć ten film. Serdecznie zapraszamy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.