Ogłoszenia duszpasterskie 25.02.2018 r.

0

Ogłoszenia 25.02.2018 r.

1.    Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. J. Lelewela nr 6. Msza św. za Ofiarodawców będzie odprawiona 29.05.2018. Proszę o przygotowanie liturgii na następną niedzielę mieszkańców ul. J. Lelewela 8.
2.    W [poniedziałek Msza św. o godz. 19.00 z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Przewodniczył będzie ks. Michał Misiak z Łodzi. 
3.    We wtorek spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św. wieczornej.
4.    Rozpoczynamy Kurs przedmałżeński – we wtorek.
5.    Przeżywamy Wielki Post gdzie jest ciągle aktualne Słowo Boże: W czasie pomyślnym wysłuchałem cię, w dniu zbawienia przyszedłem ci z pomocą". Oto teraz czas upragniony, oto teraz dzień zbawienia. Od samego początku wejdźmy modlitwę jaka proponuje nam Kościół. W piątki o godz. 17.00 Droga Krzyżowa, dla młodzieży o 19.00, dla dzieci w czwartek o godz. 17.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym.
6.    27 lutego 2018 roku, o godz. 17:30 w naszym kościele rozpocznie się Mszą świętą spotkanie formacyjne przygotowujące dzieci klas III do I Komunii Świętej, oraz omówienie spraw bieżących z rodzicami po Nabożeństwie do św. Jana Pawła II. Bardzo proszę wszystkich Rodziców o obecnośc obowiązkową.
7.    Po raz drugi w dniu 23 marca 2018 r, będzie miała miejsce Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zapisy już trwają na głównej stronie tej inicjatywy. Stąd w dniach 4 i 11 marca o godzinie 18.00 u Franciszkanów w Krośnie odbędą się spotkania na temat idei i standardów tej indywidualnej formy duchowości. Adresy stron podane są na plakatach przy wyjściu z kościoła. 
8.    Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 4 marca br. o godz. 12.00 w Bazylice Kolegiackiej „Fara” w Krośnie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wyklętych. Mszę Świętą poprzedzi koncert pieśni „Żołnierska dola” w wykonaniu Chóru Mieszanego „Echo”. Rozpoczęcie o godz. 11.30. Po Mszy Świętej odbędzie się uroczystość patriotyczna pod tablicą poświęconą ofiarom terroru komunistycznego przy ul. Portiusa 4. Szczegóły dotyczące planowanych uroczystości dostępne są na plakatach oraz stronie internetowej krosno.pl.


 

Możliwość komentowania jest wyłączona.