ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CIEMNICY

0

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CIEMNICY
WIELKI CZWRTEK od 20.00 do 23.00

20.00 – 21.00 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
21.00 – 22.00 Domowy Kościół
22.00 – 23.00 Akcja Katolicka

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CIEMNICY
WIELKI PIĄTEK od 7.30 do 18.00

7.30 – 8.30 REJON I ul. Kard. Wyszyńskiego, Pigonia, Grunwaldzka
8.30 – 9.00 CIEMNA JUTRZNIA – wspólna modlitwa Liturgią Godzin
9.00 – 10.00 REJON II ul. Suchodolska, Słoneczna, Dębowa, Wiejska
10.00 – 11.00 REJON III ul. Debrza, Prusa, Reymonta, Nad Badoniem, Dmochowskiego, Bieszczadzka /numery parzyste/
11.00 – 12.00 REJON IV ul. Guzikówka, Mała, Traugutta /numery nieparzyste do nr.33/, Batorego /bloki nr 1,3,5,7,9,11, domy prywatne 4 i 6/
12.00 – 13.00 REJON V ul. Batorego /bloki 15,17,19,21,23,27,29/, domy prywatne nr 25, Podkarpacka /dom prywatny 13/
13.00 – 14.00 REJON VI ul. Lelewela /bloki 6,8,1,12/, Lotników, Ikara
14.00 – 15.00 REJON VII ul. Lelewela /bloki 16,18,20,22,24,26/ i domy prywatne, Batorego /domy prywatne/
15.00 – 16.00 REJON VIII ul. Traugutta /od skrzyżowania, tj. nr nieparzyste od nr 35, parzyste od nr 16/, Langiewicza, Witosa
16.00 – 17.00 REJON IX ul. Lwowska /numery parzyste/, Grodzka /bloki nr 63,65,67,49a/ i domy prywatne, Piastowska /bloki nr 60,62,64/ i domy prywatne
17.00 – 17.30 REJON X ul. Kisielewskiego /bloki nr 5,8/ i domy prywatne
17.30 DROGA KRZYŻOWA – dla wszystkich
18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU
PO LITURGII ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PRZY BOŻYM GROBIE DO 24.00
20.00 – 21.00 REJON ul. Polna, Żniwna, Bieszczadzka /numery nieparzyste/
21.00 – 22.00 Schola „Kefas”
22.00 – 23.00 Odnowa w Duchu Świętym, Młodzież /prowadzi Oaza/

WIELKA SOBOTA
ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
PRZY BOŻYM GROBIE od 7.30 do 19.00

7.30 – 8.30 Róża św. Maksymiliana Kolbe, św. Jana Ewangelisty
8.30 – 9.00 CIEMNA JUTRZNIA – wspólna modlitwa Liturgią Godzin
9.00 – 10.00 Róża św. Judy Tadeusza, św. Katarzyny Sieneńskiej
10.00 – 11.00 Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Teresy
11.00 – 12.00 Róża Błogosławionej Jolanty, św. Andrzeja Apostoła
13.00 – 14.00 Róża św. Kazimierza, św. Marka Ewangelisty, św. Antoniego, św. Jana Pawła II.
14.00 – 15.00 Róża św. Bartłomieja, św. Barbary, św. Łukasza
16.00 – 17.00 Róża św. Stanisława Kostki, św. Brata Alberta
17.00 – 18.00 Róża św. Anny, św. Stanisława Biskupa, św. Wojciecha
18.00 – 19.00 Róża św. Józefa, św. Macieja Apostoła; bł. Karoliny, św. Jana Pawła II ul. Polna.

19.00 LITURGIA WIELKOSOBOTNIA Z PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ

Możliwość komentowania jest wyłączona.