Ogłoszenia 29.04.2018 r.

0

Ogłoszenia 29.04.2018 r.
1. Za tydzień o 11.30 KOMUNIA ŚWIĘTA Dzieci kl. III. Prosimy tych wszystkich, którzy przychodzą systematycznie na tę godzinę w miarę możliwości o wybranie innej godziny, ponieważ dzieci jest dużo i uroczystość potrwa dłużej. Spowiedź w sobotę dla dzieci, rodziców i rodzin o godz. 9.00.
2. Rocznica I Komunii Świętej 13 maja o godz. 11.30.
3. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom, ul. Lelewela nr 24. Msza św. będzie odprawiona 23 czerwca. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. J. Lelewela nr 26.
4. W poniedziałek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 19.00.
5. 31 maja (tj. Boże Ciało) organizujemy wyjazd na koncert Jednego Serca Jednego Ducha do Rzeszowa. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.
6. W sobotę bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu „Spotkanie ze Zmartwychwstałym”. Przygotowana zostanie przez młodzież, która zaprasza wszystkich: zarówno dzieci, młodzież jak i małżeństwa oraz ludzi starszych.
7. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa majowe codziennie o 17.00, natomiast w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
8. Od 1 maja, przez cały miesiąc maj o godz. 19.00 zapraszamy pod kapliczkę przy ul. Żniwnej 1 na śpiewanie majówek.
9. We czwartek uroczystość NMP Królowej Polskiej. W piątek po Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal.
10. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. w czwartek i piątek spowiedź od 16.30. W piątek odwiedzimy chorych do południa.
11. Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” bardzo serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, na pierwsze spotkanie dla Seniorów, które odbędzie się 2 maja 2018r. po Mszy Świętej o 17:30 w budynku parafialnym. Zainicjowane spotkania mają na celu wspólne spędzenie czasu przy herbatce, kawie, w miłej atmosferze, podczas rozmów na ciekawe tematy, czy też przy różnego rodzaju zajęciach.
12. „Modlitwę w intencji uratowania dziecka poczętego którego życie jest zagrożone podjęło 56, osób składając deklaracje Duchowej Adopcji. Wszystkim życzymy wytrwałości w tym szlachetnym postanowieniu.
13. Rodzicami chrzestnymi mogą być:
• osoby religijne (wyznania katolickiego), bierzmowane, przystępujące do sakramentów świętych, a jeżeli są małżonkami, żyjące w sakramentalnym związku małżeńskim muszą odznaczać się wystarczającą dojrzałością do wypełnienia swoich obowiązków (skończony 16 rok życia)
• muszą prowadzić życie zgodne z wiarą i odpowiadające funkcji jaką mają pełnić i być wolnymi od jakiejkolwiek kary kanonicznej
14. Osoby zgłaszają się po zaświadczenia do chrztu i bierzmowania do kancelarii w parafii gdzie autentycznie mieszkają a nie w parafii zameldowania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.