XXI rocznica Papieskiej Pielgrzymki- program obchodów

0

XXI. Rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Krośnie.

Parafia św. Piotra Ap. i św. Jana z Dukli w Krośnie wraz ze Stowarzyszeniem „Pomocna Dłoń” organizują XXI rocznicę pielgrzymki św. Jana Pawła II do naszej Archidiecezji i Poświęcenia naszego Kościoła.

Zakładany program wydarzenia:
Od 2 do 6 czerwca rekolekcje z ks. Michałem Olszewskim SCJ. Na Mszy św. w poniedziałek, wtorek i środę będzie zbierana taca na cele organizacyjne.

08.06 – 09.06.2018 r. Warsztaty muzyczne.

9 czerwca Biesiada Maryjna w Krośnie. O godz. 14.00 gry i zabawy rekreacyjno – sportowe. Turniej tenisa stołowego, konkurs plastyczny „Maryja widziana oczami dziecka”, gry i zabawy ruchome, wspólne ognisko. 17.00 Koncert Maryjny scholii Kefas w Sanktuarium św. Jana Pawła II. 17.30 Msza św. 19.00 pod Krzyżem Papieskim koncert Dziecięcego Zespołu „Wesołe Nutki”. Uwielbienie Boga przez zespół Abba Pater.

11 czerwca 2018 r. o godz. 17.30 Program słowno muzyczny transmitowany przez Telewizję Trwam, Radio Maryja, i Radio Fara.
O godz. 18.20 Msza św. pod przewodnictwem abpa Adama Szala. Eucharystia będzie transmitowana przez Telewizję TRWAM, Radio Maryja i Radio Fara – będzie zbierana taca na Radio Maryja i Telewizję Trwam.
Na uroczystą Mszę św. serdecznie zapraszamy dzieci, szczególnie dzieci z I Komunii św., młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z kl. VI, VII i II kl. Gimnazjum. Wszystkie wspólnoty i ruchy działające przy naszej parafii: Akcję Katolicką, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Domowy Kościół, Odnowę w Duchu Świętym, Rodzinę i Bractwo Szkaplerzne, Róże Różańcowe, Ochotnicza Straż Pożarną z Suchodołu z pocztem sztandarowym, Koło Gospodyń Wiejskich w strojach ludowych, ministrantów, lektorów, scholę Kefas. Szczególnie zapraszam Radę Duszpasterską, która jest gospodarzem tego wydarzenia. Jest to nasze święto parafialne dlatego przyjdźmy by uwielbić Boga za to co widziały nasze oczy, za to czego doświadczyliśmy sami 10 czerwca 1997 r.
13.06.2018 r. o godz. 11.00 Sympozjum dla młodzieży mające na celu przybliżenie przesłanie jakie zostawił nam św. Jan Paweł II 10 czerwca 1997r. na lotnisku w Krośnie.

1_A2 (3)
Biesiada_Maryjna_internet

Koncert_uwielbienia_internet

Uroczysta_MszaSW_internet

Warsztaty_Muzyczne_2018_internet

Możliwość komentowania jest wyłączona.