Ogłoszenia duszpasterskie 10 czerwca 2018

0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 czerwca 2018
1.    Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Traugutta. Msza św. będzie odprawiona 12 września. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Kard. Wyszyńskiego.
2.    Dziś składka na Kościół. Dziękuję za pomoc w naszych pracach przy naszym Sanktuarium. 
3.    Parafia św. Piotra Ap. i św. Jana z Dukli w Krośnie wraz ze Stowarzyszeniem „Pomocna Dłoń” organizują XXI rocznicę pielgrzymki św. Jana Pawła II do naszej Archidiecezji i Poświęcenia naszego Kościoła. 
•    11 czerwca 2018 r. o godz. 17.30 Program słowno muzyczny transmitowany przez Telewizję Trwam, Radio Maryja, i Radio Fara.
•    godz. 18.20 Msza św. pod przewodnictwem J.E. Ks. Abpa Adama Szala Metropolity Przemyskiego. Kazanie wygłosi J.E. Ks. Abp Józef Michalik. 
Na uroczystą Mszę św. serdecznie zapraszamy dzieci, szczególnie dzieci z I Komunii św., młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z kl. VI, VII i II kl. Gimnazjum. Wszystkie wspólnoty i ruchy działające przy naszej parafii: Akcję Katolicką, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Domowy Kościół, Odnowę w Duchu Świętym, Rodzinę i Bractwo Szkaplerzne, Róże Różańcowe, Ochotnicza Straż Pożarną z Suchodołu z pocztem sztandarowym, Koło Gospodyń Wiejskich w strojach ludowych, ministrantów, lektorów, scholę Kefas. Szczególnie zapraszam Radę Duszpasterską, która jest gospodarzem tego wydarzenia. Jest to nasze święto parafialne dlatego przyjdźmy by uwielbić Boga za to co widziały nasze oczy, za to czego doświadczyliśmy sami 10 czerwca 1997 r.
4.    13.06.2018 r. o godz. 11.00 Konferencja dla młodzieży mające na celu przybliżenie przesłanie jakie zostawił nam św. Jan Paweł II 10 czerwca 1997r. na lotnisku w Krośnie

12. Dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu naszej Uroczystości XXI rocznicy pobytu św. JPII

Partnerem XXI rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Krośnie jest Województwo Podkarpackie. „Ze św. Janem Pawłem II dziękujemy za wolność naszej Ojczyzny”.

Dziękuję Urzędom i Firmom: 
Starostwo Powiatowe w Krośnie
Prezydent Miasta Krosna 
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie: 
PGNiG SA W Warszawie – Oddział w Sanoku,
PGE Obrót S.A 
PGE Dystrybucja,
Meble Polskie,
OSM Jasienica Rosielna,


 

Możliwość komentowania jest wyłączona.