Ogłoszenia duszpasterskie 1 lipca 2018 r.

0
  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Pigonia i Grunwaldzkiej. Msza św. będzie odprawiona 25.09.2018 r. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Dębowej.
  2. Od 1 lipca czyli od następnej niedzieli do 19 sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.
  3. Biuro Radia Maryja przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP OO. Franciszkanów w Krośnie zaprasza chętnych na XXVII Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy na Jasną Górę. Wyjazd z Krosna 7 lipca w sobotę o godz. 22.00 z Dworca PKS. Szczegóły w gablocie.
  4. Za tydzień składka na Kościół.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek do południa odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem. W czwartek i w piątek spowiedź od. 16.30. W sobotę nabożeństwo fatimskie po mszy św. wieczornej.
  6. We wtorek Święto św. Tomasza Apostoła.
  7. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  8. 6 lipca Grupa św. Jan z Dukli wyrusza na szlak pielgrzymkowy. Dlatego u nas msza św. rano o 6.30. nie będzie Mszy św. o godz. 7.00
  9. Akcja Katolicka zaprasza na pieszą pielgrzymkę co Sanktuarium św. .Jana w Dukli. . Wyjście z pod naszego kościoła  8 lipca o godzinie 5,oo,.Po uroczystościach w Dukli powrót  autokarem na parking pod kościół. Prosimy o  zapisy na listę w zakrystii. Zapraszamy na spotkani A K.  w środę 4 lipca w dolnym kościele

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.