Ogłoszenia duszpasterskie 30 września 2018

0

XXVI Niedziela 30 września 2018 r.

 1. Dziękuję za modlitwy i wsparcie naszych prac przy Sanktuarium.
 2. Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty i potrzeby parafialne mieszkańcom ul. Grodzka 67. Msza św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona 05.12.2018 r. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Piastowska 60.
 3. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kółko szachowe w każdy wtorek o godz. 17:00 do "Papa Cafe"
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od 16.30. W piątek odwiedzimy chorych do południa po domach.
 5. Jutro początek nabożeństw październikowych. Należy zachęcić wiernych do licznego udziału w tych nabożeństwach, a tych, którzy będą przeszkodzeni, do odmawiania Różańca w rodzinach lub indywidualnie.
 6. 6 października w sobotę Domowy Kościół organizuje warsztaty liturgiczne w naszym Sanktuarium św. Jana Pawła II. Początek o 9.30. msza św. na zakończenie o godz. 15.00. Zapisy Krystyna i Stanisław Staszewscy.
 7. W sobotę, 20 października, w naszym Sanktuarium odbędzie się I Dziecięcy Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej pod hasłem "Tobie Polsko śpiewamy".
 8. We wtorek Nowenna do św. Jana Pawła IIpo Mszy św. wieczornej.
 9. 2 października całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. 3 października Odpust św. Jana z Dukli. Suma Odpustowa o godz. 17.30
 11. 22 października uroczyste poświęcenie „Ogrodu tajemnic maryjnych ze św. Janem Pawłem II- "TOTUS- TUUS" przy kościele pw. św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli – Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Poświęcenia dokona J.E. Ksiądz Arcybiskup Adam Szal Metropolita Przemyski na Mszy św. o godz. 17.30.
 12. Zapisy na VIII Forum Charyzmatyczne w kawiarence lub na stronie internetowej parafii. Od samego początku inicjatorem tych spotkań był Ks. Abp Józef Michalik. Również VIII forum jest pod patronatem Ks. Arcybiskupa Adama Szala Metropolity Przemyskiego. W niedzielę będzie przewodniczył Mszy Św. Również będzie obecny ks. Bp Stanisław Jamrozek.
 13. W naszym Sanktuarium będzie Obraz Matki Bożej Solidarności 7 października. Główna Msza św. o godz. 11.30.

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.