Ogłoszenia duszpasterskie 25 listopada 2018 r.

0

XXXIII Niedziela 25 listopada 2018 r.

 1. Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty i potrzeby parafialne mieszkańcom ul. Batorego nr 7. Msza św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona 05.03.2019. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Stefana Batorego nr 9.
 2. Jutro Mszą św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o godz. 19.00.
 3. W piątek święto św. Andrzeja, apostoła. Imieniny ks. Andrzeja Olejarza – zapraszam do modlitwy w intencji Solenizanta na mszę św. wieczorną w piątek.
 4. Zapraszamy Rodziców kl. III z Dziećmi na SPOTKANIE FORMACYJNE na wtorek 27 listopada 2018 ROKU o godz. 17:30 do Kościoła Parafialnego pw. św. Piotra i św. Jana z Dukli
 5. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kółko szachowe w każdy wtorek o godz. 17:00 do "Papa Cafe"
 6. Zapraszamy na zabawę Andrzejkową dla dzieci w najbliższy czwartek o godz. 18.00 w dolnym kościele. Zapisy w kawiarence.
 7. 1 grudnia o 15.30 spotkanie Bractwa i Rodziny Szkaplerznej w Sanktuarium św. Jana Pawła II.
 8. 1 GRUDNIA b.r. o godz. 9.00 w dolnym kościele odbędzie się zaliczenie do Sakramentu Bierzmowania dla kl. VII Szkół Podstawowych. Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania przynoszą ze sobą Indeksy i zaległe potwierdzenia Nabożeństw różańcowych.
 9. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. W niedzielę pierwsza Msza św. o godz. 6.30, zaś w tygodniu Roraty będą o godz. 6.30.
 10. Osoby odpowiedzialne z naszej parafii będą roznosić opłatki. Każda osoba jest nam dobrze znana, czyni to od wielu lat, służąc naszej wspólnocie parafialnej. Datki z opłatków przeznaczone są na ogrzewanie naszego kościoła. Z serca dziękuję za pomoc w rozprowadzaniu opłatków -Bóg zapłać.
 11. Za tydzień będzie u nas Kleryk z Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Składka będzie na naszą uczelnię kształcącą kapłanów.
 12. 15 grudnia będziemy przeżywać 3 rocznicę ustanowienia Sanktuarium św. Jana Pawła II. O godz. 16.30 wystąpi Chór i Orkiestra NICOLAUS z Kraczkowej. Natomiast o godz. 17.30 Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem  J.E. Ks. Bpa Stanisława Jamrozka.
 13. Caritas rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Minimalna kwota to koszt 1 obiadu dla dziecka – 5 zł, można ofiarować więcej.
 14. Świąteczne pierniczki to akcja, której celem jest wsparcie krośnieńskiego Hospicjum. W tym troku będzie ona przeprowadzona w dniu 3 grudnia.
 15. 7-9 grudnia br. (piątek – niedziela) przy naszym sanktuarium odbędą się rekolekcje Kurs Nowe Życie, to jedna z dobrych form przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia. Rekolekcje poprowadzi ks. Mateusz z ludźmi ze Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Rekolekcje są skierowane do młodzieży i dorosłych, pracowników, biznesmenów, małżonków, osób samotnych, czy już starszych. Do tych wszystkich, którzy czują, że chcieliby coś zmienić w swoim życiu, ale jeszcze nie wiedzą jak. Chcesz doświadczyć żywego Boga przyjdź na nasze rekolekcje! Kurs rozpocznie się w piątek wieczorem, zajmie sobotę i trzy godziny w niedzielę. Koszt 0 zł. Wyżywienie we własnym zakresie.

Po przeżyciu Kursu Nowe Życie otwiera się możliwość uczestniczenia w kolejnych rekolekcjach Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Jakuba.

Szczegółowy plan w naszej gazetce.

Możliwość komentowania jest wyłączona.