27 stycznia 2019 r. – ogłoszenia duszpasterskie

0

III Niedziela Zwykła 27.01.2019

  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Batorego nr 27. Msza św. będzie odprawiona 4 kwietnia. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Batorego nr 29.
  2. 1-3.02.19 odbędzie się wyjazdowa edycja Kursu Nowe Zycie więcej informacji u ks.Mateusza i na stronie piotrajana.pl oraz sne.przemyska.pl
  3. Z okazji dnia Babci i Dziadka – działający przy naszej parafii Dziecięcy Zespół Wokalny WESOŁE NUTKI serdecznie zaprasza na wyjątkowy Koncert Kolęd i Pastorałek, na którym dzieci będą nie tylko śpiewały, ale także zagrają na wielu instrumentach. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę 27 stycznia bezpośrednio po mszy o godz. 11.30. Dzieci zaśpiewają także na mszy św. Zapraszamy wszystkich parafian, tych troszkę starszych i tych najmłodszych do wspólnego kolędowania z dziećmi, a dla babć i dziadków dzieci przygotowują miłą niespodziankę. W tym dniu po każdej mszy św. dzieci wraz z rodzicami będą zbierały wolne datki do puszek przeznaczone na 2-dniową wycieczkę Wesołych Nutek."
  4. Jutro Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Modlitwę poprowadzi o. Ludwik Kordon.
  5. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego i poświecenie gromnic. Msza św. godz. 7.00; 10.00, 16.00 i 18.00. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego w naszej Archidiecezji. Składka na klasztory klauzurowe.
  6. 2 lutego imieniny obchodzi ks. Mirosław Wójcik. Zapraszamy do modlitwy w intencji Solenizanta na mszę św. wieczorną.
  7. W tym tygodniu pierwszy piątek o sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych z najświętszym Sakramentem do południa. Po południu spowiedź od 16.00.
  8. Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.
  9. „Chrońmy te chwile świętości”. Pod takim hasłem w tym roku pragniemy pożegnać żłóbek Dzieciątka Jezus. Schola „Kefas” tradycyjnie zaprasza wszystkich parafian na to szczególne nabożeństwo dnia 02.02.2019r po Mszy świętej o godz. 16.00

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.