Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019 r.

0

VI Niedziela Zwykła 17.02.2019

1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Kisielewskiego nr 5. Msza św. w intencji Ofiarodawców będzie odprawiona 26 kwietnia. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Lelewela nr 6.

2. Zapraszam na wtorkowe nabożeństwo do św. JPII. 26 lutego będzie u nas ks. dr Jan Szeląg dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.

3. 8 czerwca z racji XXII rocznicy pobytu św. JPII w Krośnie organizujemy pod Papieskim Krzyżem i figurą św. Papieża Koncert połączonych Orkiestr i Chórów. Jak było wówczas kiedy na lotnisku stanął Jan Paweł II, wiele orkiestr z naszego województwa i chórów było zjednoczonych i wspólnie oddawali chwałę Bogu. Tak również i w tym roku chcemy zjednoczyć się dziękując Dobremu Bogu za św. JPII. Dlatego do końca marca czekamy na zgłoszenia do naszej parafii chętnych orkiestr i chórów, diakoni muzycznych, schol do uczestnictwa w tym dziele.

4. Spotkanie członków Koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się w najbliższy /wtorek /19.02./ po wieczornej Mszy św. i nowennie do JP II. Zapraszamy.

5. W piątek święto Katedry św. Piotra Apostoła. Zapraszamy do modlitwy za Ojca Świętego. 

Możliwość komentowania jest wyłączona.