III Niedziela Wielkiego Postu 24.03.2019 r.- ogłoszenia duszpasterskie

0
  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Lelewela nr 16. Msza św. w intencji Ofiarodawców będzie odprawiona 18 czerwca. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Lelewela nr 18.
  2. Jutro / w poniedziałek / o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  3. Zapraszam na wtorkowe nabożeństwo do św. JPII.
  4. W piątki o godz. 17.00 Droga Krzyżowa, dla młodzieży o 19.00, dla dzieci w czwartek o godz. 17.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym.
  5. W najbliższy wtorek spotkanie dla ministrantów i lektorów po Mszy św. wieczornej.
  6. 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzony jest w Kościele Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do włączenia się w dzieło Duchowej adopcji dziecka poczętego zagrożonego aborcją. Deklaracje wyłożone są na stoliku w kościele.

Duchowa adopcja jest modlitwą w intencji nieznanego poczętego dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej, oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. Do modlitwy można dołączyć dowolnie wybrane dodatkowe postanowienia/Msza św., modlitwa, post/.

7. We wtorek 26 marca o godz. 17:30 spotkanie formacyjne przed I Komunią Świętą dla dzieci klas III i rodziców. Podczas Mszy św.zostaną poświęcone Modlitewniki do modlitwy i rozdane dzieciom. Po Mszy św. zostaną omówione najważniejsze sprawy organizacyjne z rodzicami.

8. W czwartek i piątek 28 i 29 marca odbędą się wielkopostne rekolekcje szkolne dla dzieci Szkół podstawowych. Program został zamieszczony w gazetce parafialnej oraz na stronie parafialnej naszej parafii.

9. Jutro proszę mężczyzn o pomoc w przewożeniu ziemi. Potrzebne będą taczki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.