Wielki Tydzień

0

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CIEMNICY WIELKI CZWARTEK od 20.00 do 23.00

20.00 – 21.00 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich 21.00 – 22.00 Domowy Kościół, Akcja Katolicka 22.00 – 23.00 Młodzież

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CIEMNICY WIELKI PIĄTEK od 7.30 do 18.00

7.30 – 8.30 ul. Kard. Wyszyńskiego, Pigonia, Grunwaldzka

8.15 – 9.00 CIEMNA JUTRZNIA – wspólna modlitwa Liturgią Godzin

9.00 – 10.00 ul. Suchodolska, Słoneczna, Dębowa, Wiejska

10.00 – 11.00 ul. Debrza, Prusa, Reymonta, Nad Badoniem, Dmochowskiego, Bieszczadzka /numery parzyste/

11.00 – 12.00 ul. Guzikówka, Mała, Traugutta /numery nieparzyste do nr.33/, Batorego /bloki nr 1,3,5,7,9,11, domy prywatne 4 i 6/

12.00 – 13.00 ul. Batorego /bloki 15,17,19,21,23,27,29/, domy prywatne nr 25, Podkarpacka /dom prywatny 13/

13.00 – 14.00 ul. Lelewela /bloki 6,8,1,12/, Lotników, Ikara

14.00 – 15.00 ul. Lelewela /bloki 16,18,20,22,24,26/ i domy prywatne, Batorego /domy prywatne/

15.00 – 16.00 ul. Traugutta /od skrzyżowania, tj. nr nieparzyste od nr 35, parzyste od nr 16/, Langiewicza, Witosa

16.00 – 17.00 ul. Lwowska /numery parzyste/, Grodzka /bloki nr 63,65,67,49a/ i domy prywatne, Piastowska /bloki nr 60,62,64/ i domy prywatne

17.00 – 17.30 ul. Kisielewskiego /bloki nr 5,8/ i domy prywatne

17.30 DROGA KRZYŻOWA – dla wszystkich 18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

PO LITURGII ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PRZY BOŻYM GROBIE DO 24.00 20.00 – 21.00 ul. Polna, Żniwna, Bieszczadzka /numery nieparzyste/

21.00 – 22.00 Schola „Kefas”

22.00 – 23.00 Młodzież

WIELKA SOBOTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PRZY BOŻYM GROBIE

od 7.30 do 19.00 7.30 – 8.30 Róża św. Maksymiliana Kolbe, św. Jana Ewangelisty

8.15 – 9.00 CIEMNA JUTRZNIA – wspólna modlitwa Liturgią Godzin

9.00 – 10.00 Róża św. Judy Tadeusza, św. Katarzyny Sieneńskiej

10.00 – 11.00 Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Teresy

11.00 – 12.00 Róża Błogosławionej Jolanty, św. Andrzeja Apostoła

13.00 – 14.00 Róża św. Kazimierza, św. Marka Ewangelisty, św. Antoniego, św. Jana Pawła II z Polnej, św. Jana Pawła II, bł. Bronisława Markiewicza,

14.00 – 15.00 Róża św. Bartłomieja, św. Barbary, św. Łukasza

16.00 – 17.00 Róża św. Stanisława Kostki, św. Brata Alberta

17.00 – 18.00 Róża św. Anny, św. Stanisława Biskupa, św. Wojciecha

18.00 – 19.00 Róża św. Józefa, św. Macieja Apostoła; bł. Karoliny

19.00 LITURGIA W WIELKĄ SOBOTĘ Z PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ

Możliwość komentowania jest wyłączona.