Podziękowanie

0

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM DZIECI PIERWSZKOMUNIJNYCH ZA POMOC W PRZYGOTOWANIU DZIECI DO SPOWIEDZI I PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ POPRZEZ NAUKĘ MAŁEGO KATECHIZMU, NAUKĘ FORMUŁY SPOWIEDZI, UCZESTNICTWO WE WTORKOWYCH MIESIĘCZNYCH SPOTAKNIACH FORMACYJNYCH; RODZICOM DWÓJEK KLASOWYCH ZA ODPOWIEDZIALNE PRZEKAZYWANIE INFORMACJI DLA POZOSTAŁYCH RODZICÓW O PRZYGOTOWANIACH, KOORDYNOWANIE BEZPOŚREDNIEGO PRZYGOTOWANIA UROCZYSTOŚCI, ZA DAR OŁTARZA DZIECI I RODZICÓW NA KONFESJONAŁY PRZENOSNE, WZOROWE SPRZĄTANIE OBEJŚCIA I WNĘTRZA KOŚCIOŁA, KOORDYNOWANIE PRZYGOTOWANIA DO PIELGRZYMKI DZIĘKCZYNNEJ DZIECI I RODZICÓW

ZA DAR I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

ZA WSZELKIEGO RODZAJU POMOC WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU, KTO SIĘ POCZUWA DO WDZIĘCZNOŚCI DZIĘKUJEMY I SKŁADAMY SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!

 

1). W BIAŁY TYDZIEŃ ZACHĘCAMY DZIECI I KOMUNIJNE

I RODZICÓW DO UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWACH MAJOWYCH

I MSZACH ŚWIĘTYCH.

2). W ŚRODĘ (8 MAJA) I W PIĄTEK (10 MAJA) PO MSZY ŚWIĘTEJ PRÓBA PRZED ROCZNICĄ I KOMUNII ŚWIĘTEJ DLA DZIECI

KLAS IV SP.

3). SPOWIEDŹ DLA DZIECI ROCZNICOWYCH W PIĄTEK

O GODZ. 16:00.

4). WE WTOREK O GODZ. 17:00 SPOTKANIE FORMACYJNE DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA DLA DZIECI KLAS VI SP.

5). W SOBOTĘ 11 MAJA PIELGRZYMKA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH I RODZICÓW DO WADOWIC I KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ ZAKOŃCZY „BIAŁY TYDZIEŃ” W PARAFII.

6). ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ O GODZ. 11:30.

7). ROZPOCZĄŁ SIĘ PIĘKNY MIESIĄC MAJ POŚWIĘCONY MATCE BOŻEJ.

ZACHĘCAMY DZIECI, MŁODZIEŻ DO UCZESTNICTWA W NABOŻEŃSTWACH MAJOWYCH. SZCZEGÓLNIE DZIECI KLAS VI I VII SP PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA. PROSIMY RODZICÓW O ZACHĘTĘ I UDZIAŁ W NABOŻEŃSTWACH RAZEM Z DZIEĆMI MŁODSZYMI.

Możliwość komentowania jest wyłączona.