OGŁOSZENIA 16.06.2019r. VI Niedziela Wielkanocna

0

 1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej. Odpust w FARZE.
 2. Relikwie św. Jana Pawła II odwiedzają mieszkańców ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
 3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. W naszym Sanktuarium porządek mszy św. niedzielny. W Farze Msza św. tradycyjnie i potem procesja ulicami miasta.
 4. W piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W poniedziałek spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego od 16.30. Msza św. na zakończenie roku szkolnego we wtorek o 8.30.
 6. Zapraszamy na koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie 20 czerwca (Boże Ciało) o godz. 19.00. Zapisy u ks. Mateusza.
 7. Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Słoneczna i Suchodolska. Msza św. 10 października. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Pigonia i Grunwaldzkiej.
 8. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. W naszym Sanktuarium porządek mszy św. niedzielny. W Farze Msza św. tradycyjnie i potem procesja ulicami miasta.
 9. W piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 10. W poniedziałek spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego od 16.30. Msza św. na zakończenie roku szkolnego we wtorek o 8.30.
 11. W następną niedzielę po czterech pierwszych mszach świętych młodzież będzie kwestować na rzecz wyjazdu na oazę wakacyjną. Spróbujmy wesprzeć ich formację.
 12. Grup św. Jana z Dukli wyruszy z naszego Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie 6 lipca 2019r. Spotkanie organizacyjne dla pątników odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 23 czerwca 2019r. o godz. 14.00. Spotkanie to rozpocznie się Mszą św. a później będą sprawy dotyczące szczegółów pielgrzymki. Będzie wtedy możliwość zapisania się na pielgrzymkę. Serdecznie zapraszamy – ks. Paweł Dziob
 13. W następną niedzielę tj. 23.06. nasze Sanktuarium oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji organizuje od 15.00 do 17.30 Happening Ewangelizacyjny ze św. Janem Pawłem II na rynku naszego miasta. W planie pantomima, taniec uwielbienia, fragment przemówienia JP2 oraz świadectwo. Zapraszamy rodziców z dziećmi, młodzież i dorosłych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.