Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2019 r.

0

  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Bieszczadzkiej numery parzyste. Msza św. w intencji Ofiarodawców będzie odprawiona 22 listopada. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Grodzka 49 A i domy prywatne.
  2. Dziś Msza św. również o godz. 16.00.
  3. Dziś w Rymanowie Zdroju FESTYN DOBROCZYNNY W HOŁDZIE PRZEŚLADOWANYM CHRZEŚCIJANOM.
  4. Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej. Mszę św. u nas: 7.00; 10.00, 16.00 ; 18.00 i 19.00 z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  5. W poniedziałek spotkanie Wspólnoty Modlitewnej po Mszy św. wieczornej, we wtorek nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II, we środę nabożeństwo  do Matki Bożej Szkaplerznej, w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, w sobotę Godzinki do Matki Bożej Szkaplerznej. W tygodniu codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty.
  6. Witamy w naszej wspólnocie ks. Pawła Pystka, który od dzisiaj rozpoczyna pracę i życzymy błogosławieństwa Bożego. Ks. Tomasz Walczak rozpoczyna pracę w DPS przy ul. Żwirki i Wigury.
  7. 27 sierpnia kongregacja katechetyczna w naszym Sanktuarium. Jutro zapraszam osoby chętne do sprzątania w kościele, dolnym kościele i na zewnątrz.
  8. 1 września o godz. 16.00 poświęcenie wieńca dożynkowego z dzielnicy Suchodół.
  9. XV Festiwal w Żarnowcu: program przy wejściu do kościoła.
  10. Parafia św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie, Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz zapraszają na obchody pamięci Obrońców Ojczyzny w 80. rocznicę II wojny światowej dnia 1 września 2019 roku w Krośnie. 10:00 – Msza Św. w Sanktuarium św. Jana Pawła II przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego. 11:00 – Wprowadzenie historyczne

11:15 – Przemarsz na Cmentarz Komunalny

11:30 – Złożenie kwiatów na grobach Bohaterów:
– Żołnierzy Wojska Polskiego (przy dwóch kwaterach),
– Lotników Polskich

– Generała Józefa Kwaciszewskiego.

12. Prezydent Miasta krosna zaprasza osoby niesamodzielne powyżej 60 roku życia do udziały w projekcie dotyczącym usług opiekuńczych. Seniorzy, którzy zechcą wziąć udział otrzymają „bransoletki życia”, przypominające wyglądem zegarek i posiadające funkcję nadajnika. bransoletki będą wyposażone w alarmowy przycisk życia, który pozwoli połączyć się z centrum Teleopieki i wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia życia. Szczegóły na plakatach przy kościele, na stronie Urzędu Miasta Krosna: www.krosno.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.