Ogłoszenia duszpasterskie 1.09.2019

0
 1. Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Grodzka 49 A. Msza św. w intencji Ofiarodawców będzie odprawiona 30.10.2019. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Grodzka nr 63.
 2. Dziś o godz. 16.00 poświęcenie wieńca dożynkowego z dzielnicy Suchodół.
 3. Dziś składka na WSD w Przemyślu.
 4. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego, Msza św. dla wszystkich szkół o godz. 8.00
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem po domach. W sobotę nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.
 6. Od poniedziałku rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary. Spotkanie w dolnym kościele po mszy św. wieczornej. Zapraszamy począwszy od młodzieży do seniorów. Będzie modlitwa, konferencja i spotkania w grupach.
 7. Dziękuje za pomoc w przygotowaniu do kongregacji katechetycznej: Kapłanom, Kościelnemu, Organiście, Agacie Józefowicz i tym którzy usłyszeli i przyszli. Z serca dziękuję za pomoc osobom, które nie chcą być wymienione z nazwiska, niech Pan Jezus błogosławi i obdarzy swoją łaską. Także słowa wdzięczności wobec osób pracujących w kawiarence za poświęcenie i pracę.
 8. W najbliższą niedzielę 1-go września o godz. 19.00 na krośnieńskim Rynku odbędzie się IX Wieczór Pieśni Patriotycznych „Żeby Polska była Polską”. W 80. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej oraz 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego do wspólnego śpiewania najpiękniejszych pieśni patriotycznych zapraszają organizatorzy: Chór „Echo” i Regionalne Centrum Kultur Pogranicza.
 9. Bracia Kapucyni zapraszają w sobotę 14 września do udziału w tradycyjnej Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta, która rozpocznie się o godz. 19.30 na placu przed Kościołem Kapucynów i przejdzie pod Krzyż Papieski. Szczególnie ważne jest to wydarzenie, ponieważ w całej Polsce jest akcja „Z różańcem pod Krzyżem Jezusa”.
 10. Spotkanie Akcji Katolickiej we środę 04 09 2019 po mszy św. wieczornej w dolnym kościele.
 11. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. w piątek odwiedzimy chorych po domach z Najświętszym Sakramentem. W czwartek i piątek spowiedź od 16.00. w sobotę nabożeństwo fatimskie.
 12. Za tydzień składka na Kościół.
 13. W najbliższy poniedziałek tj. 2 września 2019 roku rozpoczniemy Seminarium Odnowy Wiary. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie wprowadzające 2 września po Mszy Świętej wieczornej czyli ok. godz. 18:15 do dolnego kościoła.

Możliwość komentowania jest wyłączona.