Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2019 r.

0

Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2019 r.

 1. Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Grodzka 63. Msza św. w intencji Ofiarodawców będzie odprawiona  30.10.2019. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Grodzka nr 65.
 2. Dziś o godz. 16.00 poświęcenie wieńca dożynkowego z dzielnicy Suchodół.
 3. Dziś składka na Kościół.
 4. W poniedziałek Seminarium Odnowy Wiary. Spotkanie w dolnym kościele po mszy św. wieczornej. Zapraszamy począwszy od młodzieży do seniorów. Będzie modlitwa, konferencja i spotkania w grupach.
 5. Bracia Kapucyni zapraszają w sobotę 14 września do udziału w tradycyjnej Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta, która rozpocznie się o godz. 19.30 na placu przed Kościołem Kapucynów i przejdzie pod Krzyż Papieski. Szczególnie ważne jest to wydarzenie, ponieważ w całej Polsce jest akcja „Z różańcem pod Krzyżem Jezusa”.
 6. Za tydzień będzie u nas ks. Wojciech Szpylma, który pracuje na Jamajce. Puszka zbierana będzie na misje.
 7. Mieszkańcy Suchodołu, Róża Różańcowa z Suchodołu 500 zł na potrzeby parafialne.
 8. Spotkanie modlitewne Rodziny i Bractwa Szkaplerznego w najbliższą środę o godz. 15.30. Zapraszamy także chętnych, którzy chcieliby włączyć się w tę formę pracy wewnętrznej.
 9. Zapraszamy do udziału w Parafialnej Szkole Biblijnej , w której uczestnicy wprowadzani są w teologię i duchowość poszczególnych Ksiąg biblijnych. Sesje  kładą nie tylko akcent na intelektualne poznawanie Ksiąg, co na osobiste doświadczenie jego sensu duchowego. Najbliższe spotkanie szkoły we wtorek 10.09 pt. „Hiob- Księga Nadziei”.
 10. W najbliższy wtorek rozpocznie się nowy rok formacyjny dla ministrantów. Zapraszamy wszystkich dotychczasowych ministrantów oraz tych, którzy chcieliby dopiero zaangażować się w posługę przy ołtarzu. Mogą to uczynić dzieci po pierwszej Komunii Świętej, młodzież – która już kiedyś służyła lub chciała by zacząć – oraz czekamy także na seniorów! Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek po Mszy Świętej i nabożeństwie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zakrystii. Jest to konkretna okazja do włączenia się w życie parafii.
 11. W piątek rozpoczyna swoją pracę formacyjną grupa oazowa działająca w naszej parafii. Zachęcamy młodzież do zaangażowania się we własny rozwój duchowy oraz kreatywnego spędzenia czasu we wspólnocie. Spotkania będą odbywać się w każdy piątek i rozpoczynane są Mszą Świętą. Zapraszamy wszystkich młodych!
 12. We wtorek 10.09.2019r. odbędzie się spotkanie formacyjne do sakramentu bierzmowania dla uczniów z klasy 7 Szkoły Podstawowej. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 17.30

Możliwość komentowania jest wyłączona.