Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019 r.

0

Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019 r.

 1. Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Piastowska 60. Msza św. w intencji Ofiarodawców będzie odprawiona  14.12.2019. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Piastowska nr 62.
 2. 01.10.2019r. po Mszy Św. wieczornej rozpoczyna się kurs przedmałżeński
 3. Jutro Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 19.00.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. w piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem. Spowiedź codziennie od godz. 15.00. W czwartek i piątek wszyscy kapłani będą posługiwać w konfesjonale od godz. 16.30. W sobotę nabożeństwo fatimskie.
 5. We wtorek 01.10.2019r. zapraszamy na spotkanie formacyjne do sakramentu bierzmowania uczniów klasy 6 Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami. Spotkanie rozpoczyna się nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00.
 6. We wtorek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zapraszamy wszystkich, począwszy od dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów do uczestnictwa w tych pięknych nabożeństwach. Za odmówienie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 7. 3 października Odpust św. Jan z Dukli według starego kalendarza. Msza św. u nas o godz. 7.00 i 18.00. Proszę zapamiętać ponieważ w gazetce mamy 17.30. zależy nam by byli kapłani z dekanatu dlatego Suma Odpustowa o 18.00.
 8. IX Podkarpackie Forum Charyzmatyczne „Zawsze się radujcie” na hali sportowa MOSiRu w Krośnie. Prowadzi Zespół Mocni w Duchu z o. Pawłem Sawiakiem SJ. Zapisy na stronę internetowej, bądź w kawiarence Papa Cafe.
 9. Spotkania biblijne. Diakonia modlitwy EPAFRAS zaprasza wszystkich chętnych na Spotkania biblijne w każdą środę po Mszy św. wieczornej. 
 10. Dziś mieliśmy rozdawać kalendarze na 2020. Niestety drukarnia nie zdążyła. Za tydzień w sobotę będziemy rozdawać kalendarze do rozprowadzenia.
 11. 28 września przeżyliśmy pielgrzymkę Róż Żywego Różańca z naszej Archidiecezji. Wyrażam wdzięczność za pomoc w przeprowadzeniu tego dzieła:

Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz,Starosta Krośnieński Jan Pelczar,

Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki,

Komendant Policji w Krośnie Leszek Buryła,

Komendant Straży Miejskiej Tomasz Wajdowicz,

Komendant OSP Suchodół Piotr Szydło,SPLAST, PGE Obrót S.A.

Anna i Stanisław Kopacz, Monika Płoucha, Krzysztof Zagórski, Paulina Pęcak, Anna Trybus, Jadwiga Pelczar, Agata Bęben, Edyta Niemiec, Małgorzata Jakieła, Magdalena Bryzek, Monika Mojak, Joanna Ciejka, Magdalena Bryzek, Agata Józefowicz, Iwona Kozielec ,Grupa Epafras, Marian Józefowicz,

Kawiarenka Papa Cafe, Papieskie Centrum Turystyczno – Pielgrzymkowe św. JPII, Stowarzyszenie Pomocna Dłoń, Odnowa w Duchu Świętym,

Stanisław Czaja, Harcerze, Jan Bator, Edward Prajsnar,

Wrażam wdzięczność PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie za pomoc w przeprowadzeniu Archidiecezjalnej Pielgrzymki Róż Żywego Różańca do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.