Ogłoszenia duszpasterskie 27.10.2019 r.

0

Ogłoszenia duszpasterskie 27.10.2019 r.

 1. Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Batorego nr 1. Msza św. w intencji Ofiarodawców będzie odprawiona 18.12.2019. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Batorego nr 3
 2. Jutro Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o godz. 19.00
 3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich, począwszy od dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów do uczestnictwa w tych pięknych nabożeństwach. Za odmówienie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 4. Podkarpackie-Partner IX Podkarpackiego Forum Charyzmatycznego w Krośnie pod hasłem: :Zawsze się radujcie”. Prowadzi Zespół Mocni w Duchu z o. Pawłem Sawiakiem SJ. Zapisy na stronie internetowej, bądź w kawiarence Papa Cefe.
 5. Diakonia modlitwy EPAFRAS zaprasza wszystkich chętnych na Spotkania biblijne w każdą środę po Mszy św. wieczornej.
 6. W dniach 2-7 listopada w artKinie (ul. Bieszczadzka 1) będzie można oglądać film pt. „Nieplanowane” – bardzo głośny z powodu prób ograniczania dostępu do informacji o nim. Film opowiada historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej, która po 10 latach robienia kariery ujrzała coś, co zmieniło na zawsze jej życie. Więcej o filmie na stronie www.nieplanowanewpolsce.pl
 7. Chorych z racji I piątku odwiedzimy w najbliższy czwartek.
 8. W czwartek spowiedź od 16.30
 9. W piątek (1 listopada) Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedzielę o godz. 6.45, 8.00; 10.00; 11.30; o 14.00 na cmentarzu i o 18.00.. Nie będzie jedynie Mszy św. o 16.00. Po południu na cmentarzu głównym Msza św. za zmarłych parafian o 14.00, sprawowana przez kapłanów miasta Krosna. Po Mszy św. procesja żałobna za zmarłych.
 10. W Uroczystość Wszystkich świętych i całym miesiącu listopadzie można zyskiwać odpusty za zmarłych. Od 1-8 odpust zupełny w pozostałe dni odpust cząstkowy za zmarłych. Warunki: przyjęcie komunii św., nawiedzenie cmentarza, modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga, dowolna modlitwa za zmarłych i w intencji Ojca św.
 11. Na cmentarzu przy ul. Kard. Wyszyńskiego 1 listopada będą zbierane ofiary na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, prowadzonej tam kuchni dla ubogich i schroniska dla bezdomnych. Także będzie zbiórka na starym cmentarzu na ratowanie zabytków starego cmentarza. W sobotę Dzień Zaduszny. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o 7.00; 10.00; 16.00 i 18.00. Po Mszy św. o 16.00 procesja za zmarłych po cmentarzu.
 12. W miesiącu listopadzie chcemy pomóc zmarłym poprzez nabożeństwa wspominkowe po Mszy św. wieczornej. Kartki wypominkowe znajdują się na stolikach przy wyjściu z kościoła. Za zmarłych z wypominków będzie odprawionych w miesiącu listopadzie kilka Mszy św.

Możliwość komentowania jest wyłączona.