Ogłoszenia duszpasterskie 3.11.2019

0

Ogłoszenia duszpasterskie 03.11.2019 r.

  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Batorego nr 3. Msza św. w intencji Ofiarodawców będzie odprawiona 13.12.2019. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Batorego nr 5.
  2. IX Podkarpackiego Forum Charyzmatycznego w Krośnie pod hasłem: :Zawsze się radujcie”. Prowadzi Zespół Mocni w Duchu z o. Pawłem Sawiakiem SJ. Zapisy do wtorku na stronie internetowej bądź w kawiarence.
  3. We wtorek 05.11.2019r. zapraszamy na spotkanie formacyjne do sakramentu bierzmowania uczniów klasy 6 Szkoły Podstawowej. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą godz.17.30.
  4. Do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny w pozostałe dni odpust cząstkowy za zmarłych. Warunki: przyjęcie komunii św., nawiedzenie cmentarza, modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga, dowolna modlitwa za zmarłych i w intencji Ojca św. W pozostałych dniach można zyskać odpust cząstkowy.
  5. W miesiącu listopadzie chcemy pomóc zmarłym poprzez nabożeństwa wspominkowe po Mszy św. wieczornej. Rozpisane SA poszczególne ulice w naszej gazetce. Zapraszamy do modlitwy. Kartki wypominkowe znajdują się na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  6. Dziś składka na potrzeby archidiecezji.
  7. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.
  8. Za tydzień składka na Kościół.

Możliwość komentowania jest wyłączona.