Ważne informacje dot. rekolekcji z ks. Dominikiem Chmielewskim SDB

0

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Wielkimi krokami zbliża się spotkanie w Sanktuarium św. Jana Pawła II  w Krośnie z ks. Dominikiem Chmielewskim SDB, którego myślą przewodnią są słowa: „Moc zwycięstwa Ewangelii!”

Niestety, sytuacja związana z epidemią wymusiła na organizatorach zmianę formuły niniejszego spotkania.

Z tego powodu, zachęcamy do udziału w spotkaniu z ks. Dominikiem on-line. Całe to wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale Youtube naszej parafii. Gorąco zachęcamy do subskrypcji kanału (poniżej zamieszczamy link):
https://www.youtube.com/channel/UCUJQcuFQ_-9FKikSUxC8uiA

Dodatkowo informujemy, że wszystkie ewentualne dotychczasowe wpłaty za uczestnictwo oraz wyżywienie zostaną Pani/Panu zwrócone na konto.

Na koniec mamy dobrą wiadomość!

Będziemy robić co w naszej mocy, aby ks. Dominik pojawił się u nas ponownie w możliwie najbliższym czasie i aby w tym spotkaniu mogli uczestniczyć ci, którym teraz zostało to uniemożliwione!

O nowych terminach pobytu ks. Dominika w naszym Sanktuarium będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej naszej parafii www.piotrajana.pl oraz Facebooku https://www.facebook.com/piotra.jana.

Bardzo przepraszamy za wynikłą sytuację, choć nie od nas jest ona zależna. Prosimy o wyrozumiałość.

Z PRZYCZYN OBIEKTYWNYCH NIE JESTEŚMY W STANIE ODPOWIADAĆ NA WSZYSTKIE TELEFONY ORAZ WIADOMOŚCI DLATEGO PROSIMY O SPRAWDZENIE KORESPONDENCJI E-MAILOWEJ.

Prosimy o modlitwę w intencji całego wydarzenia i uczestnictwa on-line!

Szczęść Boże!

Organizatorzy spotkania

Parafia p.w. Św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie

Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie

Możliwość komentowania jest wyłączona.