Ogłoszenia 22 listopada 2020 r.

0

  1. Dziś  Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Grodzka 63 . Msza św. będzie odprawiona 02.01.2021. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Grodzka 65.
  3. W cały miesiącu Wypominki według ustalonego porządku. W tym tygodniu: w poniedziałek: ul. Lelewela 16, 18, 20, 22, we wtorek ul. Lelewela 6, 8, 10, 12, domy prywatne, we środę ul. Batorego 27, 29, domy prywatne oraz ul. Podkarpacka, w czwartek: ul. Batorego 15, 17, 19, 21, 23, w piątek: ul. Batorego 7, 9, 11.
  4. We wtorek Nowenna do św. Jana Pawła II po Mszy św. o godz. 17.30. Teraz szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu małżeństwa, jak również młodych żyjących bez ślubu.
  5. Proszę o przynoszenie na nabożeństwo karteczek z prośbami i podziękowaniami. Przynośmy również świadectwo uzdrowień czy otrzymanych łask za przyczyną świętego Papieża. We wtorki chcę też dziękować za wszystkich, którzy tworzyli i tworzą wspólnotę parafialną. Chcemy dziękować za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców zarówno z parafii jak i spoza parafii.
  6. Za tydzień I Niedziela Adwentu – RORATY w tygodniu o godz. 6.30, również w niedzielę pierwsza msza św. o godz. 6.30.
  7. Tworzymy Straż Świątynną, dlatego chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  8. W związku z sytuacją w kraju i na świecie mam prośbę o codzienny różaniec w rodzinie wieczorem, jeśli to możliwe. Codziennie mamy okazję do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, natomiast w czwartki mamy całodzienną adorację. Przychodzą małżonkowie, osoby samotne i bardzo dobrze. Chrystus czeka na nas. Zapraszam do trwania przed panem.
  9. W związku z sytuacją epidemiologiczną, wcześniej roznosimy opłatki po domach. Dlatego wyrażam wdzięczność za ofiarność wszystkim posługującym. Dziękuję również za datki na ogrzewanie naszego Sanktuarium. Tam gdzie brakuje osób roznoszących opłatki, bądź chorują będą posługiwać osoby poproszone o pomoc. Takie osoby, które przyniosą opłatki będą mieć upoważnienie z Parafii.

Możliwość komentowania jest wyłączona.