Pomoc rodzinom z naszej parafii- paczki świąteczne

0

W dniu 13 grudnia (niedziela) z okazji V rocznicy ustanowienia Sanktuarium w naszej świątyni,  Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń”  wraz z kawiarnią „Papa Cafe”  będzie rozprowadzać „Kremówki Papieskie” po każdej Mszy Świętej.  Dochód ze sprzedaży będzie przekazany na świąteczne paczki dla potrzebujących rodzin z naszej parafii.
Firmy oraz osoby prywatne, które chcą wesprzeć nasze działania związane z pomocą świąteczną na rzecz potrzebujących rodzin, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub przekazywania do naszego Stowarzyszenia wszelkich darów, które będziemy mogli przekazać rodzinom, jako paczki oraz prezenty świąteczne (słodycze, produkty żywnościowe, owoce, środki czystości itp.)  Nasze działania można wesprzeć również finansowo- wpłacając datki bezpośrednio na nasze konto wraz z poniższym tytułem przelewu: Darowizna- Święta dla Rodzin. Dary można przynosić do Kawiarni „Papa Cafe” od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00-20:00

Możliwość komentowania jest wyłączona.