Ogłoszenia duszpasterskie 10 maja 2020 r.

0

 1. Na czas epidemii chcemy umożliwić jak największej liczbie wiernych uczestnictwo w eucharystii. Dlatego na ten czas dodajemy mszę św. o 14.00 i 20.00.
 2. Majówki w tygodniu o godz. 17.00
 3. We wtorek kurs przedmałżeński.
 4. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu każdego dnia od godziny 15.00. Jest też możliwość spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej.
 5. Dziś składka na Kościół. Bóg zapłać za wszelką pomoc i wsparcie. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na konto parafialne na utrzymanie naszej Parafii.
  Zapewniamy Was wszystkich o naszej modlitwie w intencji dobrodziejów naszego Sanktuarium i Parafii.
  W ostatnim tygodniu zakupiono działkę pod pompy ciepła i panele fotowoltaiczne za parkingiem przy kościele od rzeki.
 6. Prosimy także o przekazanie naszych ogłoszeń osobom starszym i znajomym, którzy nie posiadają dostępu do internetu. Prosimy zabrać im do domu „Dzień Pański”. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. w Sanktuarium.
 7. Spotkanie modlitewne Rodziny i Bractwa Szkaplerznego 13 maja o godz. 15.45.
 8. Wiele osób pyta o możliwość skorzystania ze sklepiku parafialnego ( sklepik w obecnym czasie jest nieczynny ale w każdej chwili można podejść do kawiarenki i poprosić młodzież tam pracująca o otwarcie).
  Kawiarenka jest już czynna w stałych godzinach z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa. Zapraszamy.
 9. Za tydzień 100. Rocznica urodzin świętego Jana Pawła II. z tej okazji Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” po każdej Mszy Świętej będzie rozprowadzać „kremówki papieskie”.
 10. Termin bierzmowania i I komunii św. podany jest w gazetce „Dzień Pański”. To jest propozycja. Jeśli ktoś uważa, że jest za wcześnie zawsze może poczekać na następny termin.

Możliwość komentowania jest wyłączona.