Intencje

INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK (26.09) Hi 1,6-22; Ps 17; Łk 9,46-50

7.00 – 1) + Janina Szopa z tacy; 2) + Halina Tarkowska od pracowników PSONI w Rymanowie , 3) + Marek Gierlach z tacy , 4) + Bolesław Zaklukiewicz 1 r śm ; 5) + Jan Głowa greg


17.30 1) + Michał Maczuga 8 r śm , 2) + Artur Jaskółka od wychowawczyni i uczniów klasy 3 TA, TF Zespołu Szkół Ponadpods. Nr 2 w Krośnie , 3) + Franciszek Bieńko od rodziny Świątków i Hędrzak z Jasienicy , 4) + Andrzej Biskup od Urszuli z rodzeństwem , 5) + Danuta Kulczak greg ;


Wtorek(27.09) Hi 3,1-3.11-17.20-23; Ps 88; Łk 9,51-56


7.00 – 1) +Janina Szopa z tacy ; 2) + Halina Tarkowska od pracowników i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Rymanowie ; 3) + Janina Kreis od Marty Szacik z rodziną ; 4) + Władysław Bator w 50 r śm; 5) o szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry i Boże błog dla matki, ojca i dziecka


17.30 ; 1) + Artur Jaskółka od Witka Czekańskiego z rodziną , 2) + Józef Węgrzyn od córki Barbary; 3) + Marek Gierlach z tacy , 4) + Zofia Such 19 r śm int od córki ; 5) + Danuta Kulczak greg; 6) + Jan Głowa greg Nabożeństwo do św. Jana Pawła II


Środa (28.09) Hi 9,1-12.14-16; Ps 88; Łk 9,57-62


7.00 – 1) + Janina Szopa z tacy ; 2) + Halina Tarkowska od Zuzanny i Grzegorza Wojtoń ; 3) + Julian Pulnar od rodziny Sajdaków ; 4) + Jadwiga Cieślik od oddziału dziecięcego w Sanoku ; 5) + Jan Głowa greg


17.00 – Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
17.30 ; 1) + Artur Jaskółka od Michała i Elżbiety Czekańskich z córkami ; 2) + Franciszek Bieńko od sąsiadów z klatki nr 4; 3) + Marek Gierlach z tacy; 4) o Boże błog , dary Ducha św. I opiekę Matki Bożej dla Justyny ; 5) za zmarłych rodziców i teściów ; 6) + Danuta Kulczak greg


Czwartek (29.09) Dn 7,9-10.13-14; Ps 138; J 1,47-51


7.00 – 1) + Janina Szopa z tacy ; 2) + Tadeusz Polakowski z tacy ; 3) + Marek Gierlach z tacy ; 4) + Tadeusz Kubit od brata Andrzeja z rodziną ; 5) + Jan Głowa greg


17.30 ; 1) + Michał Maczuga ; 2) + Artur Jaskółka od sąsiadki Pernalowej z rodziną ; 3) + Ewa , Jan Wiklowscy w rock śmierci ; 4) + Michał , + Eleonora Gradowicz , + Zdzisława, + Tadeusz Dziadosz i zmarli z rodziny ; 5) + Danuta Kulczak greg ; 6) + Michał Oberc ; Adoracja prowadzona


Piątek (30.09) Hi 38,1,12-21; 40,3-5; Ps 139; Łk 10,13-16


7.00 – 1) + Janina Szopa z tacy; 2) + Jerzy Skwara z tacy ; 3) + Marek Gierlach od Małgorzaty i Mariusza Kozak ; 3) + Tadeusz Kubit z tacy


17.30 ; 1) dziękczynna z prośbą o Boże błog i opiekę. Matki Bożej dla Piotra i Julity z okazji 5 r ślubu i za Kubusia w 4 r chrztu św. ;
2) + Kazimierz Kubit 10 r śm ; 3) + Zygmunt Leszczyński 24 r śm i za zmarłych z rodziny 4) za mieszkańców z ulicy Batorego nr 29 ;
5) + Danuta Kulczak greg ; 6) + Jan Głowa zakoń greg
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego


Sobota (1.10) Hi 42,1-3.5-6.12-17; Ps 119; Łk 10,17-24


7.00- 1) int wynagradzająca za grzechy bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu NMP ; 2) dziękczynno-błagalna za 45 lat małżeństwa Tadeusza i Stanisławy ; 3) + Franciszek Bieńko od kolegów z Naftomontarzu ; 4) + Tadeusz Kubit z tacy ; 5) + Dyonizy Samorek początek greg


17.00 – Godzinki do Matki Bożej Szkaplerznej
17.30 – 1) + Emil Niedziński z tacy ; 2) dziękczynna w 17 r ślubu Moniki i Wojciecha z prośbą o Boże błog i potrzebne łaski ; 3) + Marek Gierlach od kolegów z Technikum Elektrycznego ; 4) + Kazimiera ; 5) + Danuta Kulczak greg


Niedziela (2.10) Ha 1,2-3;2,2-4; Ps 95 ; 2 Tm 1,6-8.13-14; Łk 17,5-10


6.45; + Aleksander Krzywda w 22 r śm
8.00 – 1)+ Krystian Bator w 1 r śm ; 2) +Dorota Pelc ; 3) + Dyonizy Samorek greg
10.00 1) + Edward 2 r śm intencja od siostry ; 2) dziękczynna-błagalna w 40 r ślubu Jana i Alicji Zajdel
11.30 – o Boże błog i potrzebne łaski i zdrowie dla Haliny z okazji 60 r urodzin
16.00 – za parafian ; 2) + Danuta Kulczak greg
18.00 + Marek Gierlach od kolegów z Technikum Elektrycznego


Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum