Ogłoszenia 06 września 2020 r.

0
 1. Swoją działalność w nowym roku formacyjnym rozpoczynają grupy działające przy naszej parafii. W tym tygodniu na spotkanie serdecznie zapraszamy:
  grupę modlitewną Odnowy w poniedziałek po Mszy;
  ministrantów we wtorek po Mszy;
  grupę biblijną Epafras w środę po Mszy;
  oazę młodzieżową w piątek po Mszy Świętej;
  Kręgi Domowego Kościoła oraz Bractwo Szkaplerzne i Bractwo św. Jana Pawła II są proszone o uzgodnienie terminu spotkania z odpowiedzialnym za nich kapłanem.
  Do istniejących grup zapraszamy nowych członków. Istotne i pierwszorzędne informacje o każdej z nich można uzyskać u ks. Proboszcz lub ks. Pawła. Zechciejmy przez swój wkład budować piękno naszej parafii.
  W odpowiedzi na apele parafian oraz biorąc pod uwagę pragmatyzm przystępowania do sakramentu pokuty i pojednania ogłaszamy, że od dnia 1 września br. dyżur kapłana w konfesjonale ma miejsce
  · pół godziny przed Mszą Świętą w dni powszednie
  · piętnaście minut przed Mszą Świętą w niedzielę i uroczystości.
 2. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. B. Prusa i Debrza. Msza św. będzie odprawiona 09.11.2020. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Dmochowskiego.
 3. Dziękuję za dar z racji Dożynek w Suchodole: owoce, warzywa, pieczywo…, Wyrażam wdzięczność Pani Krystynie Tkaczyk za przepiękny wieniec. Od lat Jej prace podziwiamy. Z serca dziękuję za tegoroczny wieniec w kształcie herbu papieskiego.
 4. We wtorek święto Narodzenia NMP – modlitwy dziękczynne za zbiory i modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.
 5. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 8.00.
 6. Za tydzień składka na Kościół.
 7. Forum charyzmatyczne: Ty wiesz, że Cię kocham w dniach 18-19 września br. W Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Więcej informacji na stronie internetowej: piotrajana.pl
 8. Spotkanie modlitewne Rodziny i Bractwa Szkaplerznego we środę 09.09 o godz. 15.45
 9. Dziś składka na WSD w Przemyślu.
 10. Dziękuję za pracę przy kościele w ubiegłym tygodniu.
 11. Zmarła 02.09.2020 Zofia Łyko od początku parafii uczestniczy w NOP, bardzo zaangażowana, gorliwa w życiu parafialnym, działała w akcji charytatywnej, później w NOP – rejonowa, do Komunii była z rąk Ojca Świętego Jana Pawła II, chodziła zbierając pieniądze na rzecz parafii, była inicjatorką różnych wydarzeń parafialnych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.