Ogłoszenia duszpasterskie 1 marca 2020 r.

 1. Piękny czas Misji Świętych. Dziś Kapłani z dekanatu służyli w konfesjonale, czekając na penitentów. Jesteśmy wdzięczni za te posługę, ale nie tylko tę, ale przede wszystkim za modlitwę w konfesjonale za tę parafię.
 2. Dziekuje mieszkańców ul. J. Lelewela nr 10 za przygotowanie liturgii i ofiarę na kwiaty. Msza św. będzie odprawiona 25 kwietnia. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. J. Lelewela nr 12.
 3. Dziękuję za wszelkie datki na róże dla Matki Bożej.
 4. We wtorek spotkanie Rady Duszpasterskiej po nabożeństwie do św. JPII. Mamy już mieć kolejną wersję witraży to chcemy podjąć decyzję.
 5. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.00, dla młodzieży o 19.00, dla dzieci w czwartek o godz. 17.00, a w niedziele – Gorzkie Żale o godz. 15.00. Za udział w obu tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunka-mi.
 6. W piątki Wielkiego Postu za odmówienie po Komunii Świętej przed wizerunkiem Ukrzyżowanego modlitwy Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu… można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 7. Dziś składka na WSD.
 8. Dziś Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
 9. W odpowiedzi na wielkie zapotrzebowanie dzieci i rodzin z naszej parafii, chcielibyśmy wprowadzić Msze święte dla dzieci, w których właśnie Ci najmłodsi będą aktywnie uczestniczyć. Msze z udziałem dzieci będzie odprawiona w najbliższą niedzielę o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy już w następną niedzielę (8 marca) wszystkie dzieci z naszej parafii do uczestniczenia w tej Eucharystii.
 10. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 11. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem po domach.
 12. W przyszłą niedzielę Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet.
 13. Za tydzień składka na misje ad gentes.

Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum