Ogłoszenia 23 sierpnia 2020 r.

  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Dębowej. Msza św. będzie odprawiona 03.10.2020. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Nad Badoniem i Reymonta.
  2. Pamiętajmy o zasadach, które obowiązują nas w kościele w czasie epidemii.
  3. Czas wakacji to więcej wolnego, dlatego zapraszamy na nabożeństwa w tygodniu do Sanktuarium.
  4. Pamiętajmy w sierpniu o trzeźwości.
  5. 26 sierpnia we środę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej u nas Msze św. tak jak w niedzielę.
  6. W związku z zaistniałą potrzebą duszpasterską z dniem 24 sierpnia 2020 r. z obowiązków wikariusza w parafii zostali zwolnieni: ks. Tadeusz Piwiński, który idzie do Sanoka, ks. Paweł Dziob idzie do parafii w Babicach, ks. Mirosław Wójcik idzie do parafii w Woli Zarzyckiej. Wyrażamy wdzięczność za pracę na rzecz naszej wspólnoty. Modlitwą będziemy spłacali dług wdzięczności. Do nas przyjdą: ks. Sebastian Picur z Jaślisk, ks. Andrzej Kinal z Przeworska i ks. Bartłomiej Brodziak z Niebieszczan. Również w naszej parafii mieszka Ks. Kanonik Karol Gonet. Witamy wszystkich Kapłanów w naszej wspólnocie.
  7. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje zamknięte, które odbędą się w dniach od 4 do 6 września w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Eucharystia, źródło życia- prowadzi o. Paweł Drobot CSSR. Więcej informacji na stronie internetowej: piotrajana.pl
  8. Forum charyzmatyczne: Ty wiesz, że Cię kocham w dniach 18-19 września br. W Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Więcej informacji na stronie internetowej: piotrajana.pl
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum