Ogłoszenia 13 września 2020 r.

  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Dmochowskiego a także za ofiarę na potrzeby parafialne. Msza św. będzie odprawiona 11.11.2020. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Polna.
  2. Dziś składka na Kościół.
  3. Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  4. W piątek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz młodzieży.
  5. Jubileuszowe X Forum charyzmatyczne. Do tej pory było w listopadzie, teraz będzie wcześniej w dniach 18-19 września w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Hasłem będą słowa: Ty wiesz, że Cię kocham br. Zapisy trwają. Więcej informacji na stronie internetowej: piotrajana.pl Serdecznie zapraszamy. W związku z tym wydarzeniem w piątek i sobotę wszystkie salki w dolnym kościele będą zajęte przez uczestników tego wydarzenia. Dlatego w te dni nie będzie można z tych sal korzystać. Natomiast 20 września będzie ewangelizacja naszej parafii. podczas wszystkich Mszy św. będą posługiwać z zespołu wraz z o. Jackiem Olczyk SJ. Po mszy św. o godz. 16.00 zaproszą wszystkich chętnych na różaniec charyzmatyczny. Proszę to uwzględnić w swoim programie dnia.
  6. Dziękuję za ofiarną pracę przy kościele w ubiegłym tygodniu.
  7. „Zapraszamy dzieci i młodzież do zapisania się do Zespołu Wokalnego „Wesołe Nutki”, który działa przy naszej parafii. Próby odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00 – od 26 września, w salce w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do wzięcia udziału w tych muzycznych zajęciach, które prowadzone są w dwóch grupach: młodszej i starszej.”
  8. Za tydzień składka na Archidiecezjalne Radio Fara.
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum