Ogłoszenia duszpasterskie- 20 września 2020r.

  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Polnej. Msza św. będzie odprawiona 08.12.2020. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Żniwnej
  2. O. Jan Ewangelista OCD we środę poprowadzi nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 17.00. i wygłosi kazanie na Mszy św. 
  3. Spotkanie  formacyjno – modlitewne Rodziny i Bractwa Szkaplerznego w najbliższą środę tj. 23 września o godz. 16.00 w dolnym kościele. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich chętnych a zwłaszcza noszących Szkaplerz karmelitański. Prosimy przynieść ze sobą Pismo Święte.
  4. We wtorek po Mszy Świętej będzie zbiórka dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy uczniów klasy IV oraz wszystkich, którzy chcieliby podjąć posługę ministranta w naszej parafii. 
  5. „Zapraszamy dzieci i młodzież do zapisania się do Zespołu Wokalnego „Wesołe Nutki”, który działa przy naszej parafii. Próby odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00 – od 26 września, w salce w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do wzięcia udziału w tych muzycznych zajęciach, które prowadzone są w dwóch grupach: młodszej i starszej.”
  6. Dziś składka na Archidiecezjalne Radio Fara.
  7. Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu do forum charyzmatycznego.
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum