Ogłoszenia 11 października 2020 r.

 1. Dziś składka na Kościół.
 2. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Bieszczadzka numery nieparzyste. Msza św. będzie odprawiona 07.12.2020. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Lwowska i Piastowska.
 3. Seminarium odnowy wiary NADPDZYRODZONA ZWYCZAJNOŚĆ w poniedziałek po Mszy św. wieczornej. Wszystkich, którzy na nowo pragną odkryć sens wiary serdecznie zapraszamy. O 17.30 Msza św. a następnie w dolnym kościele dalszy ciąg spotkania. Prowadzący ks. Sebastian Picur.
 4. Zapraszamy na wtorkowe nabożeństwa do św. Jana Pawła II.
 5. W najbliższą środę po mszy św. wieczornej w dolnym kościele spotkanie organizacyjne w sprawie utworzenia chóru parafialnego przy naszym Sanktuarium. Zapraszamy chętne osoby na spotkanie – panie i panów.
 6. O. Jan Ewangelista OCD w najbliższą środę wygłosi kazanie na Mszy św. 
 7. Zapraszamy  wszystkich miłośników słowa pisanego do odwiedzenia biblioteki parafialnej w każdy wtorek w godz. 16.30 do 17.30. Biblioteka już otwarta.
 8. „Zapraszamy dzieci i młodzież do zapisania się do Zespołu Wokalnego „Wesołe Nutki”, który działa przy naszej parafii. Próby odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00, w salce w dolnym kościele.
 9. Posłańców proszę o rozprowadzenie Kalendarza na 2021 r. w swoich rejonach. Również proszę o pomoc tam gdzie brakuje osób w rozprowadzeniu kalendarza. Datki będą przeznaczone na witraż w kościele. 
 10. 7 listopada będzie gościł u nas ks. Dominik Chmielewski. Poprowadzi całodzienne czuwanie. Program i zapisy na czuwanie na stronie parafialnej: piotrajana.pl
 11. Dziś XX Dzień Papieski, 11 października 2020 „TotusTuus!” zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z rodzin uboższych.
 12. Za tydzień z racji Dnia Papieskiego Stowarzyszenie pomocna Dłoń będzie rozprowadzać kremówki papieskie. Dochód będzie przeznaczony na zakup alb i komży dla ministrantów.
 13. Różaniec codziennie w tygodniu o godz. 17.00, zaś w niedzielę  po mszy św. o godz. 16.00.
 14. Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Krośnie informuje, że w dniu 1 listopada br. na Krośnieńskim Cmentarzu przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego członkowie i sympatycy Towarzystwa oraz młodzież (zaopatrzeni w identyfikatory) przeprowadzą kwestę na rzecz prowadzonej „Kuchni dla Ubogich” oraz schroniska dla bezdomnych mężczyzn w Krośnie. 
 15. Za tydzień w niedzielę z okazji Dnia Papieskiego, Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” działające przy naszej parafii będzie rozprowadzać kremówki papieskie. W tym roku datki przeznaczone będą na nowe stroje dla ministrantów.
 16. W piątek rocznica święceń biskupich ks. abp. Józefa Michalika, modlimy się w jego intencji.
 17. W przyszłą niedzielę dzień św. Łukasza, ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia.
 18. Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna Tydzień Misyjny. Za tydzień składka na misje.
 19. Za tydzień w kościołach liczenie wiernych.
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum