Ogłoszenia 13 grudnia 2020 r.

 1. Dziś III Niedziela Adwentu. Dziękujemy Bogu za dar Sanktuarium św. Jana Pawła II ustanowionego 13 grudnia 2015 r. przez ks. abpa Józefa Michalika. Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem J.E Ks. Abpa Adama Szala Metropolity Przemyskiego o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej o 17.30 Koncert Papieski w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP z Łopuszki Wielkiej pod dyrekcją Andrzeja Osmyka i scholii Kefas. Po Mszy św. o 18.00 będzie można nabyć płyty scholii.
 2. RORATY w tygodniu o godz. 6.30, również w niedzielę pierwsza msza św. o godz. 6.30. Od czwartku, czyli od 17 grudnia, przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Nie będzie szczególnego dnia spowiedzi przed pasterką, jak było do tej pory. Dlatego wykorzystajmy czas adwentu na spowiedź. Codziennie od godz. 16.00 zapraszamy do spowiedzi. Nie czekajmy na ostatnie dni, ponieważ będziemy starali się odsłużyć w ramach naszej parafii. w ostatnim dniu nie będziemy w stanie podołać, by wszystkich wyspowiadać w związku z panującą epidemią.
 3. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Piastowska nr 60. Msza św. będzie odprawiona 15.01.2021. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Piastowska nr 62.
 4. We wtorek Nowenna do św. Jana Pawła II po Mszy św. o godz. 17.30 z modlitwą za młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Proszę o przynoszenie na nabożeństwo karteczek z prośbami i podziękowaniami. Chcemy też dziękować za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców zarówno z parafii jak i spoza naszej wspólnoty.
 5. Codziennie mamy okazję do adoracji Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 15.00, natomiast w czwartki mamy całodzienną adorację. Zapraszam do trwania przed Panem.
 6. W dniu 13 grudnia (niedziela) z okazji V rocznicy ustanowienia Sanktuarium w naszej świątyni, Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” wraz z kawiarnią „Papa Cafe” będzie rozprowadzać „Kremówki Papieskie” po każdej Mszy Świętej. Dochód ze sprzedaży będzie przekazany na świąteczne paczki dla potrzebujących rodzin z naszej parafii.
  Firmy oraz osoby prywatne, które chcą wesprzeć nasze działania związane z pomocą świąteczną na rzecz potrzebujących rodzin, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub przekazywania do naszego Stowarzyszenia wszelkich darów, które będziemy mogli przekazać rodzinom, jako paczki oraz prezenty świąteczne (słodycze, produkty żywnościowe, owoce, środki czystości itp.)
  Nasze działania można wesprzeć również finansowo- wpłacając datki bezpośrednio na nasze konto wraz z poniższym tytułem przelewu: Darowizna- Święta dla Rodzin Dary można przynosić do Kawiarni „Papa Cafe” od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00-20:00.
 7. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji rodzin.
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum