Ogłoszenia 27 grudnia 2020 r.

  1. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Batorego nr 3.
  2. Jutro święto św. Młodzianków, męczenników, po mszy wieczornej błogosławieństwo małych dzieci. O 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  3. We wtorek Nowenna do św. Jana Pawła II po Mszy św. o godz. 17.30 z modlitwą o dobre przygotowanie się do śmierci. Proszę o przynoszenie na nabożeństwo karteczek z prośbami i podziękowaniami. Chcemy też dziękować za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców zarówno z parafii jak i spoza naszej wspólnoty.
  4.  Czwartek zakończenie roku Pańskiego 2020. Msza św. z nabożeństwem dziękczynnym o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
  5. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Pokoju. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek tym razem nie będziemy odwiedzać chorych, z wyjątkiem nagłej potrzeby.
  7. Za tydzień składka na WSD w Przemyślu.
  8. Dziękuję za piękną dekorację naszej świątyni: za dar choinek po raz kolejny Agacie i Adamowi Skiba, Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchodole, Stanisławowi Zajdel.
  9. Za piękną szopkę, którą wykonali: ks. Paweł, ks. Andrzej i ks. Bartek. montaż filmowy przygotował ks. Sebastian. Natomiast całość wykonali: Michał Stachyrak, Grzegorz Kuźniarowicz, Jan Bator, Łukasz Pawłowski. Choinki ubierały: Justyna Turek i Magda Bryzek.
  10. Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, w liście pasterskim na I Niedzielę Adwentu zachęcał wiernych i duszpasterzy, aby w ramach wizyty duszpasterskiej, organizowali spotkania w świątyniZgromadzeni na tej nietypowej „kolędzie”, wspólnie, w jedności i braterstwie będziemy uczestniczyć w celebracji Eucharystii i w obrzędzie błogosławieństwa rodzin oraz modlić się w intencji naszej Ojczyzny, Kościoła i Archidiecezji.

Po zakończonej modlitwie w świątyni, powrócimy do domów, aby wspólnie wypraszać potrzebne dary i łaski dla domowników, w szczególności dla dzieci oraz dla tych, którzy z powodu choroby i ograniczeń nie mogli uczestniczyć we Mszy św. i wspólnej modlitwie.

Prosimy, aby przynieść do kościoła wodę, która zostanie pobłogosławiona, by następnie pokropić nią nasze mieszkania i domy. również pobłogosławimy dewocjonalia, które nie są poświęcone, dlatego prosimy przynieść do kościoła: krzyżyki, książeczki, obrazki….

Pomocą w przeżywaniu tych chwil będzie modlitwa rodzinna w domu, którą każdy otrzyma.

Spotykając się w naszych kościołach, przeżywajmy z radością Narodzenie Pańskie, pamiętając, że Syn Boży rodzi się także „dzisiaj” i przychodzi do nas w Eucharystycznym Chlebie.

Kto będzie chciał może również złożyć ofiarę do koszyka.

W tym roku mieliśmy odwiedzać mieszkańców bloków. Dlatego zapraszamy:

w poniedziałek na Mszę św. wieczorną mieszkańców ul. Piastowskiej nr 60, 62,64.

We wtorek ul. Grodzka 49A, 63, 65. W środę ul. Grodzka nr 67, Batorego nr 1, 3 i 5.

Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum