Ogłoszenia 31 października 2021 r.


1.              Dziś składka do puszek na misje.
2.              Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Grodzka nr 63. Msza św. będzie odprawiona 26 kwietnia 2021 r., za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Grodzkiej 65.
3.              W najbliższy wtorek będziemy modlić się za dzieci przygotowujące się do sakramentu I Komunii Świętej.
4.              4 listopada obchodzi imieniny Ks. Kanonik Karol Gonet. Zapraszam do modlitwy w intencji Solenizanta. 
5.              Spotkanie modlitewne Bractwa Szkaplerznego 3 listopada o gody. 15.45
6.              Przypominamy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, natomiast w czwartek od 7.30 do 17.30.
7.              Zbiórki dla ministrantów we wtorki o 17:30. Ministranci i lektorzy są podzieleni na dwie grupy: podstawówka i szkoła średnia. Zbiórki dla poszczególnej grupy co drugi tydzień. zapraszamy kandydatów.
8.              2 listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej. Tradycją się stało, że rodzina osoby zmarłej otrzyma znicz jak wyraz solidarności. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
9.              W minioną sobotę odbył się w Jarosławskim Opactwie doroczny kongres Dzieła Biblijnego naszej Archidiecezji, w którym udział wzięła grupa naszych parafian. Przekazujemy apel  Moderatora Dzieła Biblijnego ks. Stanisława Haręzgi aby regularnie czytać Biblię i żyć słowem Bożym. Strona internetowa Dzieła https://bibliaprzemyska.pl
10.          W każdy pierwszy wtorek miesiąca modlimy się podczas nowenny do Jana Pawła II za dzieci. Zachęcamy do podejmowania Duchowej Adopcji dzieci poczętych których życie jest zagrożone. Deklaracje są  na stole obok prasy.
11.           Nasza Biblioteka parafialna posiada zbiór liczący już ponad 3800 woluminów.  Jest czynna we wtorki od 16.30. Zapraszamy.
12.          Rekolekcje: Odbuduj mój Kościół cz. II w dniach 6-7 listopad.
SOBOTA
9:30 – Zawiązanie wspólnoty (Zwiastowanie)
10:00 – Konferencja I
11:30 – Przerwa
12.00 – Konferencja II
13.30 – Obiad (na miejscu)
15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:15 – Konferencja III
16.45 – Przerwa
17:30 – Msza św.
20.00 Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała
NIEDZIELA
6.45 Msza św.
8.00 Msza św. z homilią misjonarzy
10.00 Msza św. z homilią misjonarzy
11.30 Msza św. pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala
16.00 Msza św. z homilią misjonarzy
18.00 Msza św. z homilią misjonarzy
 13. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. u nas jak w niedzielę. Na cmentarzu Msza św. o godz. 14.00 a potem procesja z modlitwą za zmarłych.
14. 2 listopada porządek Mszy św. o godz. 7.00; 10.00; 11.30; 16.00 i 18.00. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej. Tradycją się stało, że rodzina osoby zmarłej otrzyma znicz jak wyraz solidarności. Następnie będzie procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych.
15.  W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek i piątek spowiedź od 16.00. w piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.
16. W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za zmarłych, za pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencjach Ojca Świętego. W dniach od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, zaś w pozostałych dniach odpust cząstkowy.

17.  Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.

Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum