Ogłoszenia 3 lipca 2022

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.
  2. W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona Archidiecezji i naszej Parafii. My obchodzimy tradycyjnie 3 października.
  3. Dziś składka na WSD w Przemyślu.
  4. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. J. Lelewela nr 26. Msza św. w intencji Darczyńców będzie odprawiona 14.12.2022. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. J. Lelewela domy prywatne, Ikara i Lotników.
  5. Za tydzień składka na Kościół.
  6. 6-go lipca przypada 100 rocznica narodzin dla Nieba bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, założycielki Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera. Siostry zapraszają na uroczystości jubileuszowe, które rozpoczną się uroczystą Eucharystią w środę 6-go lipca o godz. 15:00 pod przewodnictwem ks. abpa Józefa Michalika w ich ogrodzie przy ul. Łukasiewicza 62. Serdecznie zapraszamy, by dziękować Bogu za dar życia i świętości bł. Marii Teresy, oddanej Bogu i misjom, prosząc o dar nowych powołań dla kościoła powszechnego.
  7. Przez całe wakacje zapraszamy wszystkie chętne dzieci na „aktywne wtorki” w „Papa Cafe” w godzinach od 15:00 do 19:00. W programie warsztaty plastyczne, muzyczne, taneczne, gry i zabawy ruchowe, konkursy i wiele innych atrakcji. Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy.
  8. Akcja Katolicka zaprasza na 25  pieszą pielgrzymkę do  sanktuarium  św. jana w Dukli w drugą niedzielę lipca  10.07.22, wyjście o godz. 5.00 spod naszego kościoła  Po uroczystościach powrót autokarem na parking przy kościele .Chętnych prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii. 

42 Archidiecezjalna Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Wyjście z Sanktuarium św. JPII 6 lipca. Serdecznie Cię zapraszamy. Ks. Paweł Dziob, przewodnik grupy

6 lipca Msza św. rano będzie o 6.30 w związku z wyjściem Grupy św. Jana z Dukli na Jasną Górę.

Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum