Ogłoszenia – 5 lutego 2023

  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Stefana Batorego nr 9. Msza św. w intencji Ofiarodawców będzie odprawiona 25 maja. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Batorego nr 11. Wyrażam wdzięczność osobom, które od lat posługują chodząc od mieszkania do mieszkania.
  2. W dniach od 6 – 7 lutego 2023 w naszym Sanktuarium odbędą się rekolekcje z ks. Dominikiem Chmielewskim SDB. Na Mszy św. w poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 będzie zbierana taca. Program w naszej gazetce Dzień Pański i na stronie internetowej naszej parafii.
  3. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę 08 02 2023 po mszy św. wieczornej w dolnym kościele .
  4. W sobotę Światowy Dzień Chorego.
  5. Dziś składka na Kurię Metropolitalną w Przemyślu. 
  6. Codziennie o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia – zapraszamy.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Jacek Pawłowski,  – Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum