Ogłoszenia 16 lipca 2023 r.

Ogłoszenia 16 lipca 2023 r.

  1. Dziękuję za przygotowanie liturgii i dar na Kościół mieszkańcom ul. J. Lelewela nr 26 – złożyli 880 zł. Msza św. w intencji Darczyńców będzie odprawiona 24 grudnia. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Traugutta.
  2. Zapraszamy na naszą stronę internetowa naszej parafii: piotrajana.pl
  3. Aktywne wtorki dla dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na wakacyjne „aktywne wtorki”. Zajęcia poprowadzą profesjonalni animatorzy zabaw dla dzieci w godzinach od 15:00 do 17:00. Zajęcia są bezpłatne.  Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę naszej parafii piotrajana.pl
  4. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane z okazji błogosławieństwa pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  5. Jest to także Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka.
  6. Od dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej zostało zamontowane zabezpieczenie Cudownego Obrazu Matki Bożej Szkaplerznej wraz z napędami, sterowaniem i fanfarami.

Architekt  – Magdalena Łojek.

Koncepcja projektu firma FERIND Jan Krajewski,

Fanfary – Gembala

Kowalstwo artystyczne – Piotr Stopyra

7. Są jeszcze miejsca na wakacyjną pielgrzymkę po sanktuariach Wybrzeża: Toruń, Pelplin, Kartuzy, Wejherowo, Gdańsk w dniach 27-30 lipca. Więcej informacji i zapisy w zakrystii lub w biurze Arka przy ul. Kolejowej.

Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum