Ogłoszenia 2 lipca 2023 r.

 1. Dziś spotkanie z autorką książki ZWIASTUNOWI Z GÓR Joanną M. Jurkiewicz, która świadczy o swoim spotkaniu ze św. Janem Pawłem II w Rzymie. Spotkanie będzie po Mszy św. o godz. 6.45; 8.00; 10.00; 11.30; 16.00 i 18.00.
 2. Dziękuję za przygotowanie liturgii i dar na Kościół mieszkańcom ul. J. Lelewela nr 22. Msza św. w intencji Darczyńców będzie odprawiona 27 listopada. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. J. Lelewela nr 24.
 3. Dziś składka na organizacje beatyfikacji rodziny Ulmów. 
 4. Za tydzień składka na Kościół.
 5. Zapraszamy na naszą stronę internetowa naszej parafii: piotrajana.pl
 6. 43. Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka od 4 – 15 lipca 2023 r. Grupa św. Jana wyjście 6 lipca. Msza św. o 6.30 Krosno – sanktuarium św. Jana Pawła II. przyjmuje ks. Piotr Rączka tel. 608868078
 7. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W Piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem do południa. Po południu w czwartek i piątek spowiedź od 16.00.
 8. W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana, patrona Archidiecezji naszej Parafii. my obchodzimy święto według starego kalendarza.
 9. W dniu 9 lipca 2023 (niedziela) Akcja Katolicka organizuje 26 pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Jana z Dukli. Zbiórka pielgrzymów o godz. 5:00 przy naszym Kościele. Zapisy w zakrystii na listę do dnia 5 lipca 2023 (środa) z podaniem kontaktu telefonicznego.
 10. Ruszają aktywne wtorki dla dzieci.
 11. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na wakacyjne „aktywne wtorki”. Zajęcia poprowadzą profesjonalni animatorzy zabaw dla dzieci w godzinach od 15:00 do 17:00. Zajęcia są bezpłatne.  Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę naszej parafii piotrajana.pl
 12. 16 lipca wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. W nasze wspólnocie parafialnej istnieje Bractwo Szkaplerzne i Rodzina Szkaplerzna. 1045 osób przyjęło Szkaplerz. Dla noszących szkaplerz to Święto i możliwość zyskania odpustu zupełnego. Będziemy się przygotowywać do tego wydarzenia poprzez rekolekcje, które będzie prowadził O. Jan Ewangelista OCD.
 13. Prace, które widzicie w prezbiterium mają na celu zabezpieczenie Obrazu Matki Bożej Szkaplerznej wraz z napędami, sterowaniem i fanfarami.  Podjęte prace mają też na celu przygotowanie do koronacji Obrazu Matki Bożej Szkaplerznej.

Nabożeństwa w naszym kościele:

 1.  NIEDZIELA – o godzinie 6:25 – Godzinki o NMP
 2. PONIEDZIAŁEK – o godzinie 17:00 – Modlitwa za konających i dusze w czyśćcu cierpiące
 3. WTOREK – po Mszy św. wieczornej- Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
 4. ŚRODA – o godzinie 17:00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 5. CZWARTEK – całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu – w ciszy, po Mszy św. – Adoracja – prowadzona
 6. PIĄTEK – po Mszy św. wieczornej- Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
 7. SOBOTA–  o godzinie 17:00 – Godzinki do Matki Bożej Szkaplerznej.
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum