Ogłoszenia 9 lipca 2023

 1. Dziękuję za przygotowanie liturgii i dar na Kościół mieszkańcom ul. J. Lelewela nr 24. Msza św. w intencji Darczyńców będzie odprawiona 1 grudnia. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. J. Lelewela nr 26.
 2. Dziś składka na Kościół.
 3. Zapraszamy na naszą stronę internetowa naszej parafii: piotrajana.pl
 4. Ruszyły aktywne wtorki dla dzieci.
  Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na wakacyjne „aktywne wtorki”. Zajęcia prowadzą profesjonalni animatorzy zabaw dla dzieci w godzinach od 15:00 do 17:00. Zajęcia są bezpłatne.  Po szczegóły zapraszamy na stronę naszej parafii piotrajana.pl
 5. Od 12 lipca będziemy się przygotowywać do Uroczystości Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. W nasze wspólnocie parafialnej istnieje Bractwo Szkaplerzne i Rodzina Szkaplerzna. Dla noszących szkaplerz to Święto i możliwość zyskania odpustu zupełnego. Będzie również możliwość przyjęcia szkaplerza. Do tego wydarzenia będzie nas przygotowywał O. Jan Ewangelista OCD.
 6. 16 lipca na Mszy św. o godz. 11.30 usłyszymy fanfary, które będą nam towarzyszyć przy odsłanianiu i zasłanianiu Cudownego Obrazu MB Szkaplerznej.
 7. Pamiętajmy o pielgrzymach idących na Jasną Górę.
 8. Są jeszcze miejsca na wakacyjną pielgrzymkę po sanktuariach Wybrzeża: Toruń, Pelplin, Kartuzy, Wejherowo, Gdańsk w dniach 27-30 lipca. Więcej informacji i zapisy w zakrystii lub w biurze Arka przy ul. Kolejowej.

Nabożeństwa w naszym Sanktuarium

 •  NIEDZIELA – o godzinie 6:25 – Godzinki o NMP
 • PONIEDZIAŁEK – o godzinie 17:00 – Modlitwa za konających i dusze w czyśćcu cierpiące
 • WTOREK – po Mszy św. wieczornej- Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
 • ŚRODA – o godzinie 17:00 – Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
 • CZWARTEK – całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu – w ciszy, po Mszy św. – Adoracja – prowadzona
 • PIĄTEK – po Mszy św. wieczornej- Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
 • SOBOTA–  o godzinie 17:00 – Godzinki do Matki Bożej Szkaplerznej
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum