Ogłoszenia 22 październik 2023 r. ODPUST ŚW. JANA PAWŁA II

Ogłoszenia 22 październik 2023 r. ODPUST ŚW. JANA PAWŁA II

 1. Dziś Odpust w naszym Sanktuarium św. Jana Pawła II. Msza św. z udziałem ks. bpa Krzysztofa Chudzio o godz. 16.00. Po mszach świętych będziemy rozprowadzamy kremówki.  
 2. Dziś Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie z a tych, którzy pochodzą z naszej Archidiecezji.
 3. Różaniec w tygodniu u nas o godz. 17.00. W niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00. Za  odmówienie różańca w kościele, kaplicy, rodzinie lub innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy nie tylko delegacje, ale każdego.
 4. Dziś Niedziela misyjna, rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka na potrzeby misji.
 5. Zapraszamy na naszą stronę internetowa naszej parafii: piotrajana.pl
 6. Dziękuję za przygotowanie liturgii i dar na Kościół mieszkańcom ul. Żniwna. Msza św. za Ofiarodawców będzie odprawiona 15 marca. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Bieszczadzka numery nieparzyste.
 7. Spotkanie modlitewne w poniedziałek po mszy św. wieczornej w dolnym kościele.
 8. 28 października młodzież zrzeszona w grupach duszpasterskich przy naszej parafii organizuje bal jesienny. Inicjatywa ta ma zadanie łączyć młodych ludzi przez: radość, zabawę, wspólnie spędzony czas a przede wszystkim chrześcijańskie wartości. Więcej informacji na plakatach.
 9. Zespół Wokalny „Wesołe Nutki” działa w naszej parafii już 10 lat, dlatego w najbliższą niedzielę, 29 października odbędzie się ich mały Jubileusz 10-lecia działalności artystycznej. O godz. 15.30 zapraszamy na koncert Wesołych Nutek oraz mszę dla dzieci o godz. 16.00, na której dzieci będą dziękować Bogu za te wszystkie lata wspólnego śpiewania i za wszelkie sukcesy zespołu.

Około godziny 17.30 rozpoczną się gry, zabawy oaz konkursy z nagrodami w dolnym kościele. Zachęcamy dzieci do przebrania się w stroje świętych patronów. 

10. XIII Podkarpackie Forum Charyzmatyczne w Krośnie, odbędzie się w tym roku w dniach 18-19 listopada w hali sportowej MOSiR w Krośnie.

11. Rekolekcje dla adorujących w kaplicy Wieczystej Adoracji 20 – 21 listopada w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie.

  Biblia
  Czytania
  Papa Cafe
  Szlak Maryjny
  Papieskie Muzeum
  Dom Pielgrzyma
  Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
  Papieskie Centrum