Ogłoszenia 8 października 2023 r.

 1. Różaniec w tygodniu u nas o godz. 17.00. W niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00. Za  odmówienie różańca w kościele, kaplicy, rodzinie lub innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy nie tylko delegacje, ale każdego z Was.
 2. Za tydzień Dzień Papieski. Składka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia – na wsparcie młodzieży utalentowanej z niezamożnych rodzin.
 3. Zapraszamy na naszą stronę internetowa naszej parafii: piotrajana.pl
 4. Zapraszamy dzieci i młodzież do zapisania się do Zespołu Wokalnego „Wesołe Nutki”, który działa przy naszej parafii. Próby odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00, w salce w dolnym kościele.
 5. Dziękuję za przygotowanie liturgii i dar na Kościół mieszkańcom ul. Dmochowskiego. Msza św. za Ofiarodawców będzie odprawiona 25 lutego. Za tydzień proszę o przygotowanie liturgii mieszkańców ul. Polna.
 6. Dziś składka na Kościół.
 7. We wtorek będziemy gościł w naszej świątyni ojciec duchowny WSD w Przemyślu – ks. Mariusz Woźny, kapelan leśników w związku z drugim wtorkiem miesiąca – modlitwą za Rodziny. Zapraszamy do modlitwy małżonków, by upraszać potrzebną łaskę dla najbliższych za przyczyną św. Jana Pawła II.
 8. W najbliższą sobotę 14 października br. o godz. 10.00 w naszej świątyni będzie Msza św. w intencji dzieci zmarłych przed urodzeniem i ich rodziców z zawierzeniem naszych intencji Błogosławionej Rodzinie Ulmów i błogosławieństwo ich Relikwiami. 
 9. Dziękuję Posłańcom za pomoc w rozniesieniu Kalendarza Parafialnego na 2024 r.
 10. Dziękuję bardzo za pomoc w przeprowadzeniu rekolekcji z ks. Dominikiem Chmielewskim.
 11. XIII Podkarpackie Forum Charyzmatyczne w Krośnie, odbędzie się w tym roku w dniach 18-19 listopada w hali sportowej MOSiR w Krośnie.
 12. Rekolekcje dla adorujących w kaplicy Wieczystej Adoracji 20 – 21 listopada w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie.
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum