Ogłoszenia 5 maja 2024 r.

Ogłoszenia 5 maja 2024 r.

 1. Dziękuję przygotowanie liturgii mieszkańcom ul. Kisielewskiego nr 5. Msza św. będzie odprawiona 25 czerwca. Za tydzień proszę o przegotowanie liturgii mieszkańców ul. Kisielewskiego nr 8.
 2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowa).
 3. W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin bp Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otaczamy naszą modlitwą.
 4. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 5. W sobotę spowiedź dla dzieci Rocznicy I Komunii św. i rodzin, a także dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i ich rodzin od 9.00 do 10.30
 6. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.
 7. Za tydzień w naszej parafii Rocznica I Komunii Świętej o godz. 11.30. Natomiast o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Otoczmy modlitwą dzieci i młodzież a także rodziny które będą szczególnie świętować.
 8. Dziś składka na potrzeby archidiecezji.
 9. W dniu 08.05.br. po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Członków Akcji Katolickiej w dolnym kościele. Akcja Katolicka w dniu 11.05 zaprasza na pielgrzymkę do św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 9.00. Zapisy na listę w zakrystii do dnia 8 maja.
 10. Parafia pw. św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie, Papieskie Centrum Turystyczno Pielgrzymkowe, Stowarzyszenie Pomocna Dłoń po raz 5 organizują Festiwal Piosenki Religijno Patriotycznej pod hasłem: Śpiewamy dla św. Jana Pawła II”.
 11. 18 maja organizujemy wyjazd do Częstochowy na Czuwanie Ogólnopolskie Modlitewne. Zapisy w zakrystii lub w Punkcie Informacyjnym przy dzwonnicy.
 12. 2 czerwca w naszej parafii będziemy gościć o. Zbigniewa Ptak OSPPE.
  Na wszystkich mszach będzie słowo o eucharystii. Natomiast o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich adorujących w Kaplicy Wieczystej Adoracji a także tych, którzy pragną wstąpić do zespołu adorujących. Będzie szczególne przesłanie o. Zbigniewa.
 13. Dziękuję za modlitwy i wsparcie naszych działań przy naszym Sanktuarium. Za tydzień składka na potrzeby parafii. Trwają pracę na montażem organów. Na wniosek Rady Duszpasterskiej informuję, że można na ten cel ofiarować większą kwotę i będzie wówczas informacja w formie cegiełki obok organów.
Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum