Wtorki ze św. Janem Pawłem II- modlitwa za rodziny

We wtorek po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Modlitwa obejmujemy rodziny. Będzie gościł u nas ks. Dariusz Wilk CSMA przełożony generalny Zgromadzenia św. Michała Archanioła. Zapraszamy, rodziny do modlitwy by upraszać potrzebne łaski. Prosimy przynosić również fotografie rodzin by zawierzać swoje radości i smutki rodzinne temu św. Papieżowi. We wtorki polecamy też wszystkich darczyńców naszego Sanktuarium. Nasze spotkania są transmitowane przez telewizję internetową w naszej parafii ale również radio Fara i telewizja fara.tv przeprowadza transmisję z tej nowenny.

Transmisja na naszym parafialnym kanale YouTube

Biblia
Czytania
Papa Cafe
Szlak Maryjny
Papieskie Muzeum
Dom Pielgrzyma
Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"
Papieskie Centrum